fb pixel Výzva: Braňme naši zem před imigranty v těchto šesti bodech – G.cz
Vyhledávání

Výzva: Braňme naši zem před imigranty v těchto šesti bodech

Ta imigrantská svoloč se nám sem hrne po milionech a nikdo s tím nic nedělá. Když jsme dnes ráno opět, již asi po dvacáté, vyháněli koštětem imigranty ze sklepa naší redakce, kde si začali stavět mešitu ze zavařovaček, došla nám trpělivost.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 29.9.2015, 09:50

Jak dlouho bude trvat, než zaplaví naší zem? Pár dnů? Pár týdnů? Maximálně. Už není čas na plané sliby slabé vlády, která je pouhou loutkou v rukách USA. Evropská unie nám nepomůže. Musíme budoucnost našich dětí vzít do vlastních rukou a jednat. Zachraňme naší republiku!!!!

1. Hraniční hlídky

Každý bojeschopný muž si vezme zbraň (pistoli, železnou tyč, maketu šibenice…) a vyrazí do pohraničí hlídat hranice. Každý nově příchozí přes hranice se musí legitimovat, jinak bude zneškodněn. Jestliže se legitimuje a nebude to Čech, bude zneškodněn. V případě pochybností z řad hlídky bude muset přezpívat první sloku libovolné písničky od Kabátů. Pokud tak neučiní, bude zneškodněn.

Každá hlídka obdrží vzorkovník barev. Od sněhově bílé přes rumělkově bílou. Pokud osoba, která bude zadržena na hranicích, nebude mít barvu pleti podle vzorkovníku a navíc nezvládne ani jednu písničku od Kabátů, má hlídka právo tuto osobu na místě pověsit.

2. Podpora hraničních hlídek

I ženy se zapojí. Vytvoří skupinky po dvaceti, ve kterých budou smažit řízky s chlebem pro muže na „frontě“.

Vybrané ženské manufaktury budou vyrábět malé motivační odznáčky s hesly jako: „Čechy Čechům“ nebo „Jsem Čech a jsem na to hrdý“, aby povzbudily morálku našich hraničních hlídek a vydělaly nějaké drobné na vepřové řízky.

Ženy v produktivním věku, jež uzná nezávislá komise za vhodné, budou vybrány na chov, aby rozšířily řady pravých Čechů, kteří budou buď hlídat hranice nebo smažit řízky s chlebem.

3. Zapojme i děti

Pamatujme, že to děláme hlavně pro ně. Pro naše děti. Připravme je na to, co přijde. Naučme děti recitovat antiuprchlické dětské básničky, zakažme krtečka (je černý) a veďme je k vlastenectví. Pojďme našim dětem vysvětlit, že se nemusí ničeho bát, protože ti zlí bubáci k nám neprojdou.

Ať každé dítě ve školce nakreslí vodovkami obrázek imigranta a na vánoční besídce posléze všechny ty obrázky spálí.

4. Dostaňme Konvičku na Hrad

Martin Konvička je jednou z mála veřejných osob, která rozumí nám, obyčejným lidem. Ví, že máme strach, a neschovává se za falešnou korektnost a humanismus. On je ten, který se nebojí činů a je hlasem lidu. Stačí ho dosadit do vlády či na Hrad a on s těmi imigranty zatočí. Tatíček Konvička.

5. Vyjděme do ulic

Čím víc nás bude, tím více budeme slyšet. Hlasitými projevy nenávisti a národní hrdosti dáme najevo, že zde imigranty nechceme. Během průvodu můžeme rozbít hubu náhodně vybraným zahraničním studentům, kteří vypadají, že by mohli být imigranti, čímž všem imigrantům vyšleme jasný signál.

6. Vytvořme opět nějakou petici

Sepišme petici „Imigranty v ČR nechceme“ a pojďme ji všichni podepsat. Když bude málo podpisů, můžou se někteří můžou podepsat i vícekrát. Následný podpisový arch předáme vládě, která tento předá dále zástupcům všech imigrantů, kteří na jeho základě pochopí, že je v Čechách nikdo nechce, a vrátí se spořádaně domů. Jednoduché.

A TADY máte návod, jak z malého imigranta vychovat opravdového Čecha.

Podobné články

Doporučujeme

Další články