fb pixel Výsměch občanům ČR: obnažená aktivistka byla odsouzena za dva dny, a navíc o víkendu! – G.cz
Vyhledávání

Výsměch občanům ČR: obnažená aktivistka byla odsouzena za dva dny, a navíc o víkendu!

Útok pěkně otřásl Zemanovým srdíčkem. Aktivistka se hlásí ke hnutí Femen a jmenuje se Angelina Diash. Angelina je poměrně známou firmou. Nahatá a pomalovaná se ukázala například na Lukašenkově vládním jednání. + DALŠÍ 1 FOTKA + DALŠÍ 2 FOTKY

Když se chce, tak to jde. Zatímco některé soudní procesy se v Česku táhnou i několik let, tak případ nahé feministické aktivistky Anželiny Diašové byl vyřešen během dvou dnů, a ještě navíc o víkendu. Soud jí totiž uložil 3 měsíce podmínky a roční zkušební dobou jako bonus. Součástí trestu je i vyhoštění aktivistky z České republiky.

Dirk Diggler
Dirk Diggler 14.1.2018, 20:28

České soudy pracují i o víkendu? Odkdy?

Měřit stejným metrem a stejná práva pro všechny. Toho se v Čechách pravděpodobně nikdy nedočkáme. Soudní proces s ukrajinskou aktivistkou Anželinou Diashovou totiž pravděpodobně překonal český rekord v rychlosti odsouzení. V pátek odpoledne totiž obnažená 27letá žena postrašila prezidenta Miloše Zemana ve volební místnosti, a v neděli už se dozvěděla verdikt soudu, který je PRAVOMOCNÝ! Kdyby se tímto stylem řešily i soudní procesy s českými politiky a lobbisty, tak by pravděpodobně novináři neměli co jíst.

Rychlost a výše trestu nevrhá dobrý stín především na české soudnictví, které je v jiných případech totiž až přehnaně zdlouhavé. V tomto případě však stačila polovina víkendu, takže se pracovalo v neúřední dny. Dívka však verdikt soudu přijala, aby mohla jet zpět domů do na Ukrajinu, potvrdila novinářům právní zástupkyně aktivistky Lucie Hrdá.

Celý incident proběhl v pátek odpoledne ve volební místnosti v Lužinách, kde měl v plánu volit český prezident Miloš Zeman. V tu chvíli k němu přiběhla obnažená aktivistka z hnutí Femen, která na své hrudi měla anglický nápis, který přirovnával Miloše Zemana k Putinově děvce. Zeman i jeho tým se nahé ženy lekl, a poté byla zpacifikována a odvedena na policii. Samotná aktivistka se prý cítí nevinná a nikomu ublížit nechtěla.

A zde se stal Miloš Zeman součástí kampaně Metoo.

Podobné články

Doporučujeme

Další články