fb pixel Vysílací schéma Stranou schválených stanic pro léto/podzim 2054 – G.cz
Vyhledávání

Vysílací schéma Stranou schválených stanic pro léto/podzim 2054

Zdroj: G.cz

ANO, je to tady, soudruzi. Strana si dovoluje vám popřát hezké léto a ve své neskonalé moudrosti předkládá program na léto a podzim léta páně 100. Nezapomeňte, prosím, že od letošního srpna přecházíme kompletně na nový kalendář, který začíná ve chvíli narození našeho pána a spasitele Andreje Babiše. Mezi říjnem a řepkopadem budou chodit kontroly, tak ať si nepokazíte složku tím, že strávíte úplně zbytečných pět měsíců na nucených pracích ve Vodňanech.

Jan Studnička
Jan Studnička 31.5.2020, 11:00

ČESKÁ TELEVIZE

Je to už třicet čtyři let, co se nám podařilo Českou televizi očistit od nejrůznějších Kalousků a dalších živlů, co rozkrádali stát a vymývali vám mozek úplně vymyšleným zpravodajstvím. Od té doby, jak víte, Česká televize jenom vzkvétá. Taky víme, že jste měli obavy o zdraví Velkého Správce ČT mocného Xavera, ale nemusíte se bát, soudruzi, nakonec jsme vybourali celou východní stěnu Kavčích hor a z rámu těch vrat ho vysvobodili. Už měsíc přepravujeme Velkého správce do jeho kanceláře specializovaným jeřábem a všechno funguje jako na drátkách. Xaver je vynikajícím Správcem, jeho spolupracovníci pochvalně říkají, že je všude.

Ale teď už k samotnému programu. Nejdřív to, na co jste všichni zvědaví. Bude druhá řada seriálu na Krym a zpátky? Bude. Příběh Babiše mladšího, kterého bruselští agenti zavlekli až na samotný konec světa vás zaujal, proto jsme se rozhodli, že ČT na podzim odvysílá druhou řadu, která je o tom, jak se ho jeho otec vydá zachránit. Už jsme viděli první ukázky a máme pocit, že to našeho vůdce hezky polidšťuje.

Pochopitelně bude pokračovat i mimořádně populární pořad Koblihy peče celá země, neRiskuj a ber dotace!, dokument MastrŠev o tom, jak Královna Monika ušila v roce 2020 roušky pro celou zemi… a nedělním dopolednem vás jako obvykle provede pořad Subjektiv. Koncem roku se pak finálně Čtyřiadvacítka přejmenuje na počest svaté Aleny na Pětadvacítku a kanál se bude věnovat převážně tomu, jak dobře se máte. Ve čtyřiadvaceti se nebude dělat nic jiného než rodit.

Toulavá kamera končí, protože se v únoru zatoulala až ke zpravodajství a to přece nikdo nechce.

Nova

Samozřejmě nezapomínáme ani na naše pracující diváky, kteří chtějí po dlouhém dni splácení dluhů Home Credit jen sednout na gauč a relaxovat a koukat na něco odpočinkového a vydělávat tím peníze člověku, který vlastní Home Credit. A od toho je tady stanice Nova.

Petr Kellner si opět nechal od svých čínských přátel updatovat orgány, cítí se jako rybička a může se tedy opět chopit pořadu Volejte: Řediteli, milost, prosím, milost!, ve kterém odpovídá na dotazy vás diváků a nakonec moderuje zábavný pořad AirBank, který jak víte spočívá v tom, že čtyři nebozí dlužníci zápasí o to, kdo se jako první dostane k nádrži vzduchu.

Na Silvestra opět přivede na svět mrtvolu Petra Novotného, aby měl kdo moderovat. Jak sám říká: “Proč bychom to neudělali, když můžem?” A když jsme u toho Silvestru, nebojte, přáníček bude letos hodně, pan Kellner je nechává vyrábět přímo z dětské kůže, takže na všechny se letos PPFka dostanou.

Barrandov

A když už jsme zmínili čínské přátele, nemůže se neotřít o program televize Barrandov. Víme, že mezi diváky panuje určitá kontroverze ohledně toho, kam se v posledních letech televize Barrandov ubírá, máme zprávy o tom, že celá Čína si užívá jak cyklus veřejných poprav, tak pořady ze série Masturbace bílého muže, což podle nás hezky navazuje na odkaz soudruha Soukupa.

A ano, i nadále se bude po desáté hodině vysílat večerníček o tom, jak panda znásilňuje krtečka.

Prima

A naši CNN necháme pracovat v nezměněném formátu, obyčejně by nás nezávislé zpravodajství ve státě znepokojovalo, ale máme zprávy, že redakce chystá velikou investigativní reportáž o tom, v jakých zkratkách vidí romové svět letos.

Podobné články

Doporučujeme

Další články