fb pixel Vůně jara: 5 parfémů, kterými omámíte – G.cz
Vyhledávání

Vůně jara: 5 parfémů, kterými omámíte

Je nejvyšší čas vybrat si vůni, která vás naladí na jarní dny.

Nikola Nádvorníková
Nikola Nádvorníková 24.2.2016, 12:50

Parfémy miluji, dokonale podtrhnou ženskost a muži je přímo zbožňují. Ostatně už Coco Chanel prohlásila, že žena, která nenosí parfém, nemá budoucnost.

A protože je jaro o květech, vybrala jsem se i na květinové vůně, které mám nejraději.

Chloé Love story

Moje nejoblíbenější Chloé. Voní tak čistě, svěže a po pomerančích. Vždy zaujme všechny v mém okolí. Je (jsme s ní) zkrátka neodolatelná.

Cartier Baiser Volé

Baiser Volé nebo-li "Ukradený polibek" je moje srdeční záležitost, možná protože tolik miluji vůni královských lilií, kterých je tahle vůně plná. Navíc dlouho vydrží a já mám i po pár hodinách pocit, že jsem se právě navoněla.

Paco Rabanne Olympēa Aqua

Směs slané vanilky, zázvorových květů a mandarinkových listů probudí všechny vaše smysly a díky níž se stejně jako žena z Olympu stanete křehkou avšak s nesmírnou silou.

Karl Lagerfeld

Čerstvé citrony, broskve, magnólie a růže, to vše v parfému Karla Lagerfelda zbožňuji a jak říká sám Karl, „parfém je jako móda pro náš nos...".

Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh

A co by to bylo za jaro bez květinových vůní Marca Jacobse? Mojí oblíbenkyní je rozmanitá Daisy Eau So Fresh. Vůně jasmínu, fialek a liči ve mě probouzí pocit radosti lehkosti.

Milovnice parfémů, nepřehlédněte 12 nejlepších vůní všech dob, které musíte vyzkoušet!

Podobné články

Doporučujeme

Další články