fb pixel Vlastenecký překladový slovník – G.cz
Vyhledávání

Vlastenecký překladový slovník

Vítači vítají imigranty. Vítač je i ten, kdo nesdílí s vlastenci strach z imigrantů Vlastizrádci jsou všichni, kdo by nepotápěli lodě s uprchlíky Elita nosí obleky a domlouvá se, jak zničit ČR Guru všech nepřátel státu + DALŠÍ 1 FOTKA

Je to už nějakou dobu, co vlastenci a obyčejní lidé ovládli diskuse na internetech, kam postupně zavedli vlastenecké výrazy. Běžný diskutér, který není tak horlivý vlastenec, se může v té záplavě neznámých slov ztratit.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 6.3.2018, 10:20

Speciálně pro vás jsme vzali ty nejpoužívanější slova a pokusíme vám je přeložit, respektive vysvětlit.

1. Vlastizrádce

- Občan, který se nedomnívá, že imigranti jsou našim největším problémem a pokud by byl svědkem, jak jde po ulici muslim, vůbec by ho nezmlátil kovovou tyčí. Vlastizrádci si rovněž pohrávají s myšlenkou, že by se u nás pro pár válečných uprchlíků místo našlo.

2. Eurohujer

- Občan, co zbožňuje Evropskou unii. Tento jedinec je placen nebo minimálně vydírán Sorosem, aby všude vykládal, jak je EU báječná a že se bez ní neobejdeme.

3. Vítač

Pomatený nebožák, který nechce střílet na hranicích imigranty.

4. Slimák

Muslim. Jakýkoliv muslim. Slimák vznikl zkrácením muslimáka, protože vlastenci nemají čas psát dlouhá slova, neboť musí bdít a střežit naší zemi.

5. Elita

- Kdokoliv, kdo má minimálně maturitu a má práci (jinou než u pásu v kolbence).

6. Pražská kavárna

- Seskupení osob, které nikdy poctivě nepracovaly (rozuměj nedřely v kolbence za minimální mzdu na směny), kterou nějakým způsobem vede Kalousek. Pražská kavárna si o sobě myslí, že je něco víc než obyčejný člověk a snaží se do vlády dosadit svoje lidi. Má strach ze Zemana, jelikož ten jako jediný nazývá věci pravým jménem. Jo a ještě vlastně to dělá i Okamura.

7. Sluníčkář

- Připosraný slaboch, který nechce potápět lodě s imigranty ani pálit mešity. Místo toho raději volí umírněnou cestu, jako je dialog a podobné levičácké kraviny.

8. Havloid

Psychopat, který se není schopen zbavit vlivu Václava Havla a neustále se na něho odkazuje. Havloid je přežitkem dávno minulých let, kdy se věřilo, že pravda a láska zvítězí. Havloid může být nazýván též pravdoláskařem.

9. Dobroser

Je to přesně ten typ člověka, který, když ve svém domě načape zloděje, uvaří mu kafe. Dobroser se snaží v lidech vidět vždy jen to dobré a odmítá si připustit, že všichni lidi jsou vlastně svině.

A tady máte návod na použití vlastence.

Podobné články

Doporučujeme

Další články