fb pixel Vlastenecká hlídka zadržela na hranicích Raye Korantenga. Byl obratem poslán lodí zpět do Sýrie – G.cz
Vyhledávání

Vlastenecká hlídka zadržela na hranicích Raye Korantenga. Byl obratem poslán lodí zpět do Sýrie

Zapálení vlastenci, kteří se rekrutují z řad správných Čechů a kteří ve svém volném čase na vlastní náklady hlídají naše hranice, aby ani jeden imigrant neproklouznul, slaví veliký úspěch.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 22.8.2017, 15:51

Parta nadšenců vybavena obušky, palcáty, loučemi a vidlemi pročesává pohraniční lesy již druhým měsícem a jejich nejnovější úlovek patří do kategorie vlasteneckých snů.

„Já věděl, že to přijde. Že ta naše snaha nepřijde vniveč. Dosud jsme v lesích pátrali po imigrantech více méně bez úspěchu. Máme indicie, že se k nám hrnou davy slimáků a čmoudů, ale ty se nepodařilo proměnit v nějaký hmatatelný úspěch. Jasně, asi dvakrát jsme zadrželi oddíl dětského tábora pro podezření z převaděčství, ale vždy se ukázalo, že děti pouze hrály táborovou hru. Narazili jsme rovněž na houbaře, který byl až podezřele opálený a který se nám odmítl legitimovat. Domluvili jsme mu, aby příště nebyl raději imigrant a pro výstrahu jsme mu jich dali obuškem pár po čuni. To kdyby se chtěl náhodou modlit v mešitě. Aby ho ty choutky přešly.

No a teď o víkendu to konečně přišlo. V lese jsme narazili na černocha. Okamžitě jsme zavolali pro posily a mezi tím ho zpovzdálí sledovali. Nebylo jisté, jestli není opásán trhavinou. Nechtěli jsme riskovat. Musím říct, že se choval podezřele. Očesával borůvkové keře a získané borůvky si vkládal do takové podivné nádoby. Zřejmě z nich chtěl vyrábět výbušninu. Přiznám se, že jsem se bál jako nikdy. No a když si černoch klekl na kolena, nebylo nač čekat. Jasně, možná si klekl, aby se mu borůvky lépe sbíraly. Mohl si ale kleknout taky proto, že se chystal modlit k Alláhovi. Něco takového jsme nemohli riskovat.

V tu chvíli jsme nedbali na vlastní bezpečí. To nás ani nenapadlo. Jednali jsme v zájmu naši vlasti. Vyrazili jsme z přilehlého remízku a nebezpečného imigranta zneškodnili.

Nebudu zastírat, že nebylo nutné použít donucovacích prostředků, ale po krátké chvíli byl černoch znehybněn. Okamžitě jsme se ho pokusili legitimovat. Vykřikoval, že se jmenuje Ray Koranteng a že je moderátor televizního zpravodajství na Nově. To tak. Já tyhlety inženýry a chirurgy, co nám sem Merkelová tahá, dobře znám. Je to svoloč nevzdělaná. Pas u sebe neměl, ale občanský průkaz měl očividně padělaný. Opravdu tam bylo napsáno Ray Koranteng. Tady vidíte, jaký to jsou tyhle imigranti lopaty. Když si dělám falešnou českou občanku, tak si zjistím, jak se tam lidi jmenujou ne? Třeba Josef Novák nebo Jan Novotný. Ray Koranteng není žádný český jméno.

Podívejte, já mám za sebou sice jenom základní školu a potom tři semestry vysoké školy života, ale zase tak blbej, abych nevěděl, že Ray Koranteng není český jméno, to zase nejsem. Já používám hen ten selský rozum a to je víc než nějaký školy.

Inu, imigranta jsme zadrželi na místě. Naštěstí jsme u něj nenalezli Korán ani jinou výbušninu. Zřejmě jsme ho zastihli v době, kdy svou teroristickou buňku teprve hledal. To je dobře.

Po krátkém soudu uprostřed lesa byl imigrant Koranteng zbičován a poslán domů, tam kam patří,“ referoval Tomáš Nedbal, styčný důstojník vlastenecké hlídky, která operuje v Krušných horách.

Zatímco vlastenci po celé republice slaví, televizní stanice Nova musí řešit za Korantenga náhradu.

„Je to velmi nepříjemná situace. Máme zprávy, že Ray Koranteng byl poslán v nafukovacím člunu do Afriky. Nyní shromažďujeme informace a pídíme se po jeho osudu. Poslední zprávy hlásí, že se Ray nachází v uprchlickém táboře v Kuvajtu. Ray je vystrašený a hladový. Neumí řeč. Pokusili jsme se vyslat záchrannou výpravu, ale přišla zpráva, že kdesi ve skalách uvízl v proláklině pejsek, takže jsme všechny lidi museli vyslat dělat reportáž o uvězněném pejskovi. Rayovi přejeme hodně štěstí a držíme pěstičky. On to je profesionál a jistě by ani sám nechtěl, abychom plýtvali zdroji a lidmi pro jeho záchranu, když nám uvízl v proláklině takový sólokapr.“ Vyjádřila se k situaci Kristýna Krátká z oddělení pro styk s veřejnosti TV Nova.

Díky vlasteneckým hlídkám na hranicích se lidi začínají po dlouhé době cítit opět v bezpečí. Členové vlastenecké hlídky nepolevují a rozšiřují svou působnost na celé Čechy. V dohledné době se chystá vlastenecký zátah na Sámera Issu, který má být poslán rovněž zpět do Afriky. Pokud jste se někdy strachovali o budoucnost České republiky, tak věřte, že pokud budou existovat hrdinové z vlasteneckých hlídek, strachovat se nemusíte.

A TADY máte 5 věcí, které nastanou, až ČR ovládnou imigranti.

Podobné články

Doporučujeme

Další články