"Víš, Lízo, po tolika ranách do hlavy je logika něco, co, něco, co, mám tě rád Bárte": 15 TOP hlášek ze Simpsonů podle G.cz

Jen málokterý seriál funguje univerzálně a baví stejně rodiče i děti jako Simpsonovi. Lidí, kteří seriál Matta Groeninga vyloženě nesnáší, vskutku mnoho není. 30 let a 30 sérií dokazuje, že to ještě chvíli potrvá, než se žluté rodinky definitivně zbavíme. V Česku se o stálý přísun seriálu stará televize Prima COOL, která oslavila už 10. narozeniny, a tak jsme dali dohromady 15 našich oblíbených simpsonovských hlášek.

"Le grill? Co to, sakra, znamená?"

Prima COOL vysílá už 10 let. Cítíte se teď staře? My totiž trochu ano! Pamatujeme si totiž začátky televize, která do Česka zavedla zahraniční animované a komediální seriály, které člověk do té doby musel pokoutně stahovat nebo sjíždět online v příšerné kvalitě.

Jednou z vlajkových lodí COOLu jsou kultovní Simpsonovi. Prakticky pokaždé, když tenhle kanál zapnete, máte jistotu, že seriál o žluté rodince buď už běží, nebo brzy začne. Za deset let své existence Prima COOL odvysílala 19 975 epizod seriálu Simpsonových, což je 25 168 526 vteřin, takže asi 419 475 minut a 26 vteřin, čili 6 991 hodin a 15 minut a 26 vteřin a tedy 291 dní, 7 hodin a 15 minut a 26 vteřin seriálu v kuse. Ano, přesně tolik svého života jste civěním na Simpsonovi na COOLu, pokud to děláte, zabili. To je paráda, ne?

Každopádně, čas by se dal trávit hůř. Třeba topením koťátek, sledováním videí Tomia Okamury nebo aktivní kampaní na podporu zákazu potratů a stejnopohlavních manželství. Jestli je flákání se u Homera a jeho blízkých vaší jedinou slabostí, můžete si vlastně gratulovat. Je to super seriál. My ho taky máme rádi, a tak jsem naprosto náhodně vybrali 15 hlášek, co nám jako první přijdou na mysl jako naše oblíbené.

Samozřejmě, že je jich milionkrát víc a jsou i lepší, ale to doplnění už necháme na vás. Klidně nám napište do komentářů. Klíčenka nebude.

A tady je 15 hlášek z nezapomenutelných Žhavých výstřelů.


Komentáře

Doporučeno pro vás