"Víš, Lízo, po tolika ranách do hlavy je logika něco, co, něco, co, mám tě rád Bárte": 15 TOP hlášek ze Simpsonů podle G.cz – G.cz
Vyhledávání

"Víš, Lízo, po tolika ranách do hlavy je logika něco, co, něco, co, mám tě rád Bárte": 15 TOP hlášek ze Simpsonů podle G.cz

+ DALŠÍCH 11 FOTEK + DALŠÍCH 12 FOTEK

Jen málokterý seriál funguje univerzálně a baví stejně rodiče i děti jako Simpsonovi. Lidí, kteří seriál Matta Groeninga vyloženě nesnáší, vskutku mnoho není. Víc než 30 let a 31 sérií dokazuje, že to ještě chvíli potrvá, než se žluté rodinky definitivně zbavíme. Dnes ve 20 hodin si na Prima MAX můžete pustit jejich celovečerní film. Pokud ale máte radši klasický krátký formát, projeďte si galerii 15 našich oblíbených simpsonovských hlášek.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková Aktualizováno 7.10.2019, 14:53

"Le grill? Co to sakra znamená?"

Tlouštík a ňouma Homer, krásná a starostlivá Marge, rošťák Bart, hlavička Líza a zamlklá Maggie. Jo, a vlastně ještě děda Abe, kočka Sněhulka a pes Spasitel. To je kompletní soupiska obyvatel domu na čísle 742 v Evergreen Terrace ve fiktivním městečku Springfield. Kreslená žlutá rodinka patří k tomu nejoblíbenějšímu, co se na televizních obrazovkách kdy objevilo, a i po 31 sezónách se stále drží.

Možná vám přijde nesmyslné, trávit čas sledováním animovaného seriálu, podle nás byste ale mohli dělat i horší věci. Třeba topit koťátka, sledovat videa Tomia Okamury nebo se angažovat v kampani na podporu zákazu potratů a stejnopohlavních manželství. Jestli je flákání se u Homera a jeho blízkých vaší jedinou slabostí, můžete si vlastně gratulovat. Je to super seriál. My ho taky máme rádi, a tak jsme naprosto náhodně vybrali 15 hlášek, co nám jako první přijdou na mysl coby naše oblíbené.

Samozřejmě, že je jich milionkrát víc a jsou i lepší, ale to doplnění už necháme na vás. Klidně nám napište do komentářů. Klíčenka nebude.

A tady je 15 hlášek z nezapomenutelných Žhavých výstřelů.

Podobné články

Doporučujeme

Další články