Víme, kdo je vinen v kauze Trojské lávky: byli to smrtijedi, od Voldemorta si je půjčil Okamura

Obrázek uživatele Dirk Diggler
03.12.2017, 14:12

V sobotu se nečekaně zřítila pěší lávka u Trojského zámku v Praze, během nehody byli zraněni čtyři lidé. Lépe by se ale hodilo říct mudlové, neboť k útoku na vachrlatý mostek se přihlásila skupina smrtijedů. Něco podobného provedla před lety v centru Londýna. Zlí čarodějové ovšem nejednali z vlastního popudu.

Vypůjčení poskoci

Žádná TSK, ale smrtijedi! Poté, co se 2. prosince zřítila Trojská lávka pro pěší, začali se lidé pídit po tom, kdo za incident nese zodpovědnost. Oficiálně ji má na starosti Technická správa komunikací a například podle starosty Prahy 7 Jana Čižinského se vědělo, že po povodních stavba není v dobrém stavu.

Skutečnost, jak se ukázalo 24 hodin po incidentu, je ovšem zcela jinde. Zřícení mostku totiž nebylo nešťastnou náhodou, ale výsledkem cíleného útoku party smrtijedů. Ty si od černokněžníka Voldemorta zapůjčil Tomio Okamura, jež je jeho velkým obdivovatelem.

Propagátor čisté kouzelnické rasy Voldemort se před časem pokusil převzít kontrolu a absolutní moc nad britskou společností s cílem vymýtit nepohodlné a křížené jedince a nastolit vládu nadřazeného magického lidu. Něco podobného by se líbilo i Okamurovi, bohužel se mu ale nepozdává, že v českých poměrech jdou podobné převraty jen velmi pomalu.

Ve volbách byl sice úspěšný, zatím se ho ale nikdo nebojí a právě strach je, jak známo, nejsilnější pákou. Proto Okamura požádal posluhovače Pána zla smrtijedy, aby předvedli podobný kousek, jako kdysi v Londýně, kde nechali spadnout slavný Millenium Bridge. Český politik ale trochu zmatlal zadání a vybral nevhodný cíl - zatímco londýnský most je v centru metropole a jeho zborcení vyvolalo paniku, odstrčená Trojská lávka, snad kromě čtyř raněných, nikoho moc netankuje. Okamura tak kýžený status obávaného vůdce nezískal a nadále zůstává jen popletou.

Příště to bude chtít silnější kalibr!

A tady čtěte, čeho se čeští politici nejvíc bojí.


Komentáře