fb pixel Ví si rady Jiří Mádl s tříděním odpadu? Další díl Třídícího kvízu vám to prozradí – G.cz
Vyhledávání

Ví si rady Jiří Mádl s tříděním odpadu? Další díl Třídícího kvízu vám to prozradí

Zdroj: Pražské služby

Jak jsou na tom české celebrity s tříděním odpadu? Produkují odpadu hodně nebo málo? Vědí, kam patří krabice od pizzy, rolička toaletního papíru nebo tužková baterie? No a právě těmito, ale i dalšími „chytáky” se Pražské služby rozhodly otestovat několik známých českých osobností. Ve druhém videu vyzpovídaly Jiřího Mádla.

Komerční článek
Komerční článek 9.7.2020, 10:03

Třídicího kvízu se zatím zúčastnil herec, režisér a scenárista Jíří Mádl, herec Jakub Štáfek, Oliver Pape z oblíbené kuchařské show MasterChef , zpěvák Julián Záhorovský a modelka Renata Langmannová.

Češi mezi evropskou špičkou v třídění odpadu

O Češích se často říká, že patří v evropské špičce ve třídění odpadu. Je tomu ale opravdu tak? Jak jsou na tom s touto činností naše celebrity? Třídí, nebo je jim jedno, co se s naší planetou děje a barevné kontejnery obchází obloukem? Jako první jste se mohli podívat na to, jak dopadl Jakub Štáfek.

Jaký mají český celebrity vztah k odpadu?

Před samotným kvízem jsme rovněž každého zúčastněného krátce vyzpovídali. V rámci naší připravované kampaně o předcházení vzniku odpadu nás zajímalo, jaký má každý z dotázaných vztah k odpadu, jestli si myslí, že ho produkuje velké množství, a zároveň jsme chtěli slyšet, zdali se jej snaží nějakým způsobem minimalizovat. Nakonec se nám sešlo mnoho kvalitních odpovědí, kvízy byly zajímavé a v některých momentech i velice zábavné, a tak ta videa určitě stojí za zhlédnutí. V průběhu července je budete moci najít na naší facebookové stránce či Youtube kanálu.

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články