fb pixel Třídění odpadu a Julian Záhorovský. Jak jde tohle spojení dohromady? – G.cz
Vyhledávání

Třídění odpadu a Julian Záhorovský. Jak jde tohle spojení dohromady?

Zdroj: Pražské služby

Další známé české jméno se rozhodlo poměřit své znalosti ohledně třídění odpadu. Tím jménem není nikdo jiný než finalista první české Superstar a známý lamač divčích srdcí Julián Záhorovoský. Produkuje hodně odpadu nebo málo? Ví, jak omezit jeho tvorbu? Právětě těmito, ale i dálšími otázkami se Pražské služby rozhodly otestovat Juliana a další známé české osobobnosti.

Komerční článek
Komerční článek 14.7.2020, 15:49

Třídicího kvízu se zatím zúčastnil herec a zároveň i bojovník smíše­ných bojových umění Jakub Štáfek, herec Jiří Mádl, Oliver Pape z oblíbené kuchařské show MasterChef a modelka Renata Langmannová. Dnes los padl na zpěváka a frontmana skupiny Sabrage Juliana Záhorovského.

Informace o třídění

Nápad vyzkoušet znalosti celebrit přišel proto, že v médiích se velice často objevuje informace, že Češi patří mezi evropskou špičku v třídění odpadu. I přesto ovšem existuje pár druhů odpadu, u nichž si spousta lidí není jistá, do jakého kontejneru patří. Jedná se třeba o špinavou krabici od pizzy, polystyren, karton od vajíček, krabičku od jídla nebo roličku z toaletního papíru.

Krátký dotazník

Před samotným kvízem byl každý zúčastněný krátce vyzpovídán. V rámci připravované kampaně Pražských služeb o předcházení vzniku odpadu je zajímalo, jaký má každý z dotázaných vztah k odpadu, jestli si myslí, že ho produkuje velké množství, a zároveň chtěli slyšet, zdali se jej snaží nějakým způsobem minimalizovat.

V průběhu července budete moci najít všechny kvízy na naší facebookové stránce či Youtube kanálu.

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články