fb pixel Věřící lidé se urážejí, pořád a nesmyslně. Těchto 6 věcí jim vadí nejvíc – G.cz
Vyhledávání

Věřící lidé se urážejí, pořád a nesmyslně. Těchto 6 věcí jim vadí nejvíc

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Přesvědčování křesťanů o tom, že Bůh neexistuje už je nuda, což ale neznamená, že je nemůžete vynervovat tak, že před vámi začnou tančit tanec svatého Víta. Tady je 6 způsobů, jak vytočit křesťansky smýšlející lidi. Stačí jim v podstatě jen poslat odkaz a o zbytek se postará obsah.

Martin Miko
Martin Miko Aktualizováno 30.8.2019, 14:01

1. Film Proboha!

Americký dokumentární snímek z roku 2008 s názvem Proboha! dokázal rozzuřit miliony věřících lidí po celém světě. Hlavní aktér Bill Mather vypouští z úst pádné argumenty, proč náboženství existuje dodnes a zároveň se dostává do konfrontace s předními představiteli církve. Když se zeptáte faráře, jestli věří na mluvícího hada, tak si pište, že ho vyvedete z míry.

2. Facebooková stránka Ježíš je zmrd

Chcete-li poznat Ježíše v jiném světle, tak tuhle stránku rozhodně olajkujte. Chcete-li poznat vašeho věřícího kamaráda v jiném světle, tak mu pošlete pozvánku, aby se stal fanouškem této stránky. Ježíš je zde v jednoduchých komiksech popisován jako zlý člověk, který nabádá lidi ke špatnostem a z legrace jim dává rakovinu. Humor jako Satan sám.

3. Louis C.K. - Jak funguje katolická církev

Oblíbený komik Louis C.K. před pár lety natočil video o tom, jak funguje katolická církev. Ve videu navštěvuje katolický spolek, kde mu hned v první větě farář sdělí, že katolická církev vznikla jen kvůli tomu, aby mohla souložit s mladými chlapci. On sám se ve videu dozvídá, že byl v dětství rovněž znásilňován.

4. Divadelní hra Naše násilí, vaše násilí

Jestliže kvůli této divadelní hře brečí jeptiška do televize kvůli tomu, že v ní má Ježíš pohlavní styk, tak má hra bezesporu skvělé reference. Takže naštvete věřící lidi naprosto jednoduše. Stačí jim koupit několik vstupenek na tuto divadelní hru a uvidíte, že po přečtení nekolika recenzí na internetu budou zuřit. Na druhou stranu každý chce vidět soulož Ježíše s dívkou, která představuje islám.

5. Ukažte věřícím lidem, jak vypadá Bůh podle seriálu South Park

Nikdo neví, jak vypadá Bůh. Lidé si ho představují jako velkou svalnatou ruku, která hrozí zlým lidem z mraků. Tvůrci seriálu South Park si ho představují jako mix hrocha s tlustou kočkou, což v minulosti křesťanům v Americe příliš nelíbilo.

6. Jste-li z věřící rodiny, buďte homosexuál

Věřící lidé si myslí, že všichni věřící jsou jen a pouze heterosexuální, což samozřejmě není pravda. Kdybyste se narodil do věřící rodiny a řekl na rodinném obědě, že jste homosexuál, tak by vás nejspíše vydědili, nebo by vám nevěřili. Zároveň je však zvláštní, že věřícím lidem nevadí pedofilní faráři. Nejspíš si rovněž myslí, že nic takového neexistuje.

A zde je 10 drog, které nepatří za volant.

Podobné články

Doporučujeme

Další články