fb pixel Vánoční kamion letos nepřijede: Coca-Cola oznámila smutnou zprávu, lidé zuří – G.cz
Vyhledávání

Vánoční kamion letos nepřijede: Coca-Cola oznámila smutnou zprávu, lidé zuří

+ DALŠÍCH 5 FOTEK + DALŠÍCH 6 FOTEK

Výrobci Coca-Coly potvrdili, že letošní Vánoce proběhnou bez oblíbených nazdobených kamionů, které každoročně obšťastňují děti před obchodními centry a na náměstích velkých i malých měst. I když tato „tradice“ patří v rámci Vánoc k těm novějším, děti si na ni zvykly, protože si mohly sednout na klín starého pána a pak od něj dostaly plechovku s oslazenou vodou.

Martin Miko
Martin Miko 10.11.2020, 10:20

Vánoce budou letos smutné

Letošní Vánoce budou tak smutné, že někdo dokonce doporučuje vám i vašim dětem, abyste je raději neslavili a svou víru naklonili spíše k Ježíškovi nebo se stali Židy a oslavili Chanuku. Výrobce nejoblíbenějšího nápoje světa Coca-Coly totiž oznámil, že letos kvůli pandemii koronaviru Covid-19 se letos nedočkáme oblíbených vánočních kamionů, které navštěvovaly všechna města po celém světě a dělaly radost společně se Santa Klausem a hektolitry oblíbeného slazeného nápoje. I když se jedná o poměrně novou „tradici“, tak Coca-Cole se velmi osvědčila. Rudý kamion plný limonády, který řídí Santa Klaus zná každé dítě na světě. Colu máme totiž všichni spojenou s Vánocemi, a není divu, když ji i marketingoví experti v těchto dobách prezentují v rámci svých reklam. Člověk by si někdy dokonce pomyslel, že Vánoce vymyslela Coca-Cola, jenže všichni víme, že tomu tak není.

Na Twitteru společnost Coca-Cola oznámila: „Vzhledem k současným omezením po celém světě nevyjede letos vánoční nákladní vůz Coca-Cola. Víme, že je to zklamání, ale budeme se i tak snažit sdílet zvláštní vánoční okamžiky po celou dobu svátků. Těšíme se na vás příští rok!“ Některé lidi tato zpráva samozřejmě naštvala, protože si myslí, že bez vánočního kamionu nejsou ty pravé svátky.

Na druhou stranu Vánoce k nám přicházejí jinými způsoby. Například tím, že už minimálně měsíc potkáváme v supermarketech vánoční motivy nebo výrobky s motivy Vánoc. Minulý týden se do popředí hitparád znovu dostala píseň All I Want for Christmans Is You od Mariah Carey. Na facebookových skupinách se navíc pomalu rozjíždějí předobjednávky na vánoční cukroví.

Čechy samozřejmě zajímá, jak to letos bude s letošními Vánocemi, protože nám hrozí další prodloužení nouzového stavu. Všichni se děsí, jak to letos bude s rodinnými sešlostmi, vánočními trhy nebo například s půlnoční mší, kterým hrozí zákaz. Praha například velké vánoční trhy zrušila a podle všeho to vypadá, že to je teprve začátek.

Nebylo by možná lepší letošní Vánoce zrušit, když už v podstatě nic nesmíme?

Podobné články

Doporučujeme

Další články