fb pixel Vagiclean pro muže je tu: I vy můžete dostat pod stromeček originální „koulodorant“ – G.cz
Vyhledávání

Vagiclean pro muže je tu: I vy můžete dostat pod stromeček originální „koulodorant“

Světem sociálních sítí jako vlaštovka prolétla mocná reklama na nový produkt s krycím názvem „koulodorant“, pod kterým si máme představit pánskou kosmetiku pro mužské ohanbí. Produkt s výstižným názvem Below the Belt Grooming prý existuje pro případy, když vám chybí sprcha a máte nečekanou návštěvu. Ano, přesně takovýto produkt dokáže v roce 2019 uspět.

Martin Miko
Martin Miko 29.11.2019, 18:26

Pro lepší varlata

Zapomněli jste se dva dny umýt a večer vás čeká nečekané rande, na kterém plánujete zabodovat? No tak v tom případě použijte koulodorant, který vám vytrhne trn z paty, protože udrží vaše varlata svěží a vy budete štěstím bez sebe. Ne, tohle vážně není vtip, ale nový, který je na trhu už 5 let. „V Below the Belt Grooming si v roce 2014 uvědomili, že muži mají problém, který nikdo neřeší: Mezi celou tou paletou pánské kosmetiky nebyl ani jeden jediný přípravek pro svěží a suchá pánská podpalubí. Někteří muži to řešili pomocí nepříliš praktických pudrů, některý dokonce používáním klasických deodorantů,“ přečtete si na na webu gentlemanstore.cz.

A tak se ve Velké Británii dalo pár chytrých hlav dohromady a společně vymysleli přípravek, který udrží vaše varlata jako v pětihvězdičkovém hotelu. Ano, tohle si o tomto přípravku vážně přečtete na internetu. I vy můžete mít varlata s příchutí mentolu a stačí vám k tomu pár stovek.

V podstatě se jedná o jakousi pánskou verzi dámského fiktivního přípravku Vagiclean, který si pamatujeme z šílené komedie Já, mé druhé já a Irena, kde si zahrál Jim Carrey.

Samozřejmě, že jsme hledali recenze na tento produkt, avšak nikde se jich moc nenachází. Přesto se nám podařilo jednu najít na portále Heureka.cz. „Prakticky jde o tekutý antiperspirant na šourek. Aplikace je jednoduchá, rozetřít tekutinu a třísla,“ napsal pan Korek recezi a dodal, že se mu méně lepí a potí jeho nástroj. Na YouTube navíc naleznete hned několik recenzí na tento „koulodorant“, takže je zkoukněte.

A zde si můžete pořídit křízeného psa, který se jmenuje Tomio.

Podobné články

Doporučujeme

Další články