fb pixel Chcete ho? Stát nabízí kříženého psa jménem Tomio, kterého možná vrhla fena z Moravy – G.cz
Vyhledávání

Chcete ho? Stát nabízí kříženého psa jménem Tomio, kterého možná vrhla fena z Moravy

+ DALŠÍ 1 FOTKA + DALŠÍ 2 FOTKY

Cesty osudu jsou nevyzpytatelné, a občas se hold stanou věci, které by normální člověk nevymyslel, proto je píše sám život. Na webu Nabídkamajetku.cz, který má na starost Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových stát nabízí darování křížence psa jménem Tomio. To je přece naprosto geniální inzerát.

Martin Miko
Martin Miko 28.11.2019, 14:50

Darovanému Tomiovi na srst nehleď

Milovníci psů by rozhodně neměli přehlédnout nabídku Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových, který daruje fyzickým nebo právnickým osobám psa slyšícího na jméno Tomio. Jedná se o křížence, který se narodil v roce 2016, takže mu jsou zhruba 3 roky. Tento pes byl v souvislosti se zákonem na ochranu zvířat proti týrání odebrán původnímu majiteli, který se o něj zřejmě nedokázal postarat a nechoval se k němu moc dobře.

V současné době se pes nachází v Útulku pro opuštěná zvířata v pražské Tróji, kde máte rovněž možnost si psa prohlédnout. Tomio pochází ze smečky 8 psů a podle úředníků se jedná o zvíře, které není důvěřivé k neznámým lidem. Zároveň se však nejedná o agresivního psa, přesto však vyžaduje trpělivý a empatický přístup, než se u nového páníčka aklimatizuje. Nejedná se o zvíře, které by někdy v minulosti žilo v bytě, takže se podle ÚZSVM mnohem více hodí k domu se zahradou.

Ne, tohle není inzerát na darování žádného současného českého populisty, který se shodou okolností jmenuje stejně jako darovaný pes. Ale jak říkáme my v redakci – darovanému Tomiovi na srst nehleď.

Líbí se vám pes Tomio? Je to stejný sympaťák jako jeho dvounohý jmenovec, který kromě štěkání dokáže i skvěle fňukat na sociálních sítích.

A zde vám ministryně financí doporučuje koupit svým blízkým k Vánocům státem zabavený majetek.

Podobné články

Doporučujeme

Další články