V české politice chybí schopní lidé, nastolí nově příchozí marketér Martin Jaroš nové pořádky?

Obrázek uživatele Martin Miko
05.2.2018, 08:02

Politice a řízení státu by se měli věnovat ti nejlepší z nás. Bohužel tomu tak bohužel nebývá a do čela politických stran a hnutí se dostávají dost často naopak ti nejhorší z nás. Taky jste si častokrát kladli otázku: „Jak se tam ten člověk mohl vůbec dostat?“ My samozřejmě také. Vždyť poslance nám dělá Míla Rozner a Šlechtová je ministryní! Dnes se však na sociálních sítích objevila naděje a vypadá to tak, že marketingový expert a glosátor veřejného dění Martin Jaroš vstupuje do české politiky.

Do české politiky vstupuje svěží vítr Jaroš

Vstup Martina Jaroše do politiky je pravděpodobně i reakcí na dosavadní výsledky parlamentních a prezidentských voleb, které nedopadly tak, jak bychom si mnozí z nás přáli. Z velké části o volebních výsledcích rozhodl dobrý marketing a strašení prostého lidu uprchlíky a legalizací heroinu, což bohužel zafungovalo. Jako marketingový expert to Martin Jaroš rozhodně zaznamenal, a proto se očekává, že by jako člověk s bohatými zkušenostmi uměl správně vést předvolební kampaň. V roce 2018 nás navíc čekají komunální volby, do kterých by mohl Jaroš aktivně zasáhnout.

Otázkou je však, do jaké strany Martin Jaroš vstoupí. Ve hře jdou v současné době hned dvě nabídky, a to Piráti a TOP 09. Rozhodně by nebylo na škodu, kdyby se rozhodl založit novou politickou stranu složenou z kvalitních členů s podobným politickým názorem. V politice chybí vzdělaní a úspěšní lidé a právě Jaroš by měl být prvotním impulsem, který by mohl usnadnit vstup do politiky i dalším schopným lidem, kteří v naší společnosti fungují, ale do politiky se jim nechce. Pravděpodobně tu chybí slušná politická strana bez skandálů a kmotrů.

Kdo je Martin Jaroš?

Martin Jaroš patří dlouhodobě mezi přední české marketingové experty a reklamní kreativce, který v minulosti pracoval na mnoha známých kampaní pro telefonní operátory, jejichž spoty vám pravděpodobně utkvěly v paměti dodnes. Jaroš však v roce 2013 odešel z T-Mobile a odstěhoval se do Kataru za prací pro telekomunikačního operátora Qtel. Pracoval pro Český rozhlas a zároveň se věnoval psaní blogu Vosa na jazyku. V současné době spíše zveřejňuje své myšlenky a názory skrz svůj Facebook, kde ho sleduje přes 40 tisíc lidí.

Strana, do které Martin Jaroš vstoupí, by navíc pravděpodobně ušetřila spoustu peněz za marketingovou strategii, jelikož by ji mohl vést on sám.

Prozatím to vypadá, že Martin Jaroš vstoupí do TOP 09 nebo k Pirátům. Co si myslíte vy? Koho si vybere? Nebylo by lepší založit si vlastní politickou stranu?

A zde dostal Radim Fiala pěkně za uši od Světlany Witowské.


Komentáře