fb pixel Únor bílý, Dělnická mládež sílí: Ze svlečených vlastenců v objetí se stal hit internetu – G.cz
Vyhledávání

Únor bílý, Dělnická mládež sílí: Ze svlečených vlastenců v objetí se stal hit internetu

+ DALŠÍ 3 FOTKY + DALŠÍ 4 FOTKY

Dělnická mládež opět zasahuje. Tentokrát se toto vlastenecké sdružení postarších mužů odhodlalo veřejně se postavit proti sionistickým chapadlům v podobě našich vládních činitelů. A tak se tito tvrdí hoši rozhodli přijet do Mostu, kde si svlékli své bombery, a v triku či mikině rozjeli pouliční trénink, ve kterém se z chlapců stávají muži. Poté vše zveřejnili na Facebooku, kde se jim všichni veřejně vysmáli.

Martin Miko
Martin Miko 3.2.2021, 14:45

Dělnická mládež se otepluje

Pokud jste měli to štěstí, že vás administrátor FB page Dělnická mládež nezablokoval, měli jste v posledních dnech jedinečnou možnost vysmát se členům této prapodivné mládežnické organizace, ve které je věkový průměr okolo 30 let. Místo toho, aby tito lidé zakládali rodiny a brali si hypotéky na dům, tak se na konci ledna válí ve sněhu kdesi na louce u města Most a ještě se tím veřejně chlubí na sociálních sítích. O pár dnů předtím si pro změnu chlapci zacvičili na prolézačkách v Mělníku, kde to bylo podle fotek taky moc príma.

„Dne 30. ledna 2021 jsme si v Mostě opět zatrénovali. Tělo se musí zocelovat za jakéhokoliv počasí. Sionistická chapadla v podobě našich vládních činitelů nás nezastaví!“ napsal správce FB Dělnická mládež před pár dny na internet a k tomu přidal velmi povedenou galerii mladých plešatých vlastenců, kteří se válí ve sněhu a přátelsky se objímají. Na běžného člověka to na první pohled působí jako velmi amatérská herecká inscenace filmu Zkrocená hora, který by se v českém prostředí odehrával s vysokou pravděpodobností kdesi na úpatí hory Říp, jež se v posledních letech stala Mekkou všech fanoušků xenofobní skupiny Ortel.

Ve zkratce se čtyři nýmandi sešli na zasněžené louce u Mostu a tak trochu se jim zastesklo po lidském teple, a proto se rozhodli, že se svléknou a společně si na sobě navzájem zatrénují. Zda-li došlo k výměně tělních tekutin nevíme, a vlastně to ani vědět nechceme. Pro sdružování mladých lidí máme pochopení, ale někdo by těmto vlastencům mohl vysvětlit, že s hesly jako IDENTITA – MLÁDEŽ – REVOLUCE nikdy žádnou swingers párty neuspořádají.

Na druhou stranu je fajn, když se v těchto temných časech mezi sebou lidé potkávají. Členů Dělnické mládeže je navíc tak málo, že i když se sejdou všichni na jednom místě, tak neporušují žádná vládní opatření. V tomto v podstatě „rodinném“ kruhu se můžou společně vymezovat proti vládě, sociálním demokratům, globalistům i například havloidům, které tolik nenávidí. Ke slovu se na sociálních sítích Dělnické mládeže (DM) dostal kromě předsedy Martina Aubrechta i grafik Honzík, kterému velmi vadí uživatelé drog. Proto také 29. ledna 2021 zveřejnil text s podtitulem FEŤÁK SI POMOC NEZASLOUŽÍ, v němž si stěžuje na to, že léčbu drogově závislých platíme z našich daní, ale nezapomíná dodat, že členové Dělnické mládeže na drogy nikdy nesáhli. Ba naopak! Když se členové DM procházeli po Ústí, tak při nálezu injekční stříkačky okamžitě zavolali městskou policii a celou situaci oznámili.

Tak to vidíte! Možná to nebudou tak špatní kluci. Rádi se otužují, nefetují, a když přijde na věc, tak se umí společně i zahřát.

Podobné články

Doporučujeme

Další články