fb pixel Ufoni v Roswellu? Nemyslím si!: Edward Snowden prohrabal záznamy CIA kvůli informacím o nejslavnější konspirační teorii. Co našel? – G.cz
Vyhledávání

Ufoni v Roswellu? Nemyslím si!: Edward Snowden prohrabal záznamy CIA kvůli informacím o nejslavnější konspirační teorii. Co našel?

+ DALŠÍ 1 FOTKA + DALŠÍ 2 FOTKY

Pokud si u vyvařování sava na ochranu před chemtrails rádi krátíte čas čtením článků o neidentifikovatelných létajících předmětech s celofánovou čepičkou na hlavě, máme pro vás špatnou zprávu. Nejslavnější vynašeč tajných informací Edward Snowden totiž prohlásil, že se v archivech CIA mimo jiné pídil i po důkazech o pravdivosti nejznámější konspirační teorie – té, že americká vláda našla a pitvala těla mimozemšťanů – nicméně žádné nenašel.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 24.10.2019, 11:20

Žádní zelení mužíčci

Fandíte teorii, že americká vláda ve 40. letech v poušti objevila trosky létajícího talíře, vykopala z něj ostatky mimozemšťanů, ty následně rozpitvala a od té doby udržovala v přísné tajnosti? Je vám líto, že žijete v Čechách a nemohli jste se připojit ke svým ideologickým bratrům a sestrám v nájezdu na legendární, přísně střeženou Oblast 51, kde mají být marťanská těla ukryta? Nezoufejte! Nic z toho, čemu jste doteď věřili, totiž není pravda. Z ruského exilu to vzkazuje Edward Snowden.

Snowden byl hostem podcastu amerického komika Joea Rogana, kde přišla řeč právě na existenci UFO. „Vím, že byste si všichni přáli, aby mimozemšťani existovali. Ještě v CIA jsem se v archivech pídil po něčem, co by to dokazovalo, ale musím vás zklamat, neobjevil jsem nic,“ řekl asi nejslavnější vynašeč tajných informací současnosti.

Někdejší bezpečnostní konzultant americké Národní bezpečnostní agentury a bývalý zaměstnanec CIA Snowden se proslavil tím, že do tisku vynesl informace o masivním a do té chvíle před veřejností utajovaném celosvětovém sledování telefonů a elektronické komunikace ze strany bezpečnostních služeb Spojených států. V USA mu za to hrozí pronásledování a exemplární tresty, proto je Snowden momentálně uprchlíkem a čerpá prodloužený tříletý azyl v Rusku.

Takže pokud existuje nějaká mimozemská rasa, určitě nehavarovala v létě 1947 u Roswellu. A i kdyby ano, nedostala se do rukou patologům americké vlády. Je nám líto. Na druhou stranu, možná ani Snowdenův nos se nedokáže prošťourat tak hluboko, aby objevil úplně všechno. Takže, jak ve svém největším hitu zpívá americká kapela Journey – don´t stop believing!

Tady se můžete vzpružit čtením o dalších oblíbených konspiračních teoriích.

Podobné články

Doporučujeme

Další články