fb pixel Tvůrci Zaklínače představili Cyberpunk 2077: Upoutávka na distopickou střílečku s Keanu Reevesem budí nadšení – G.cz
Vyhledávání

Tvůrci Zaklínače představili Cyberpunk 2077: Upoutávka na distopickou střílečku s Keanu Reevesem budí nadšení

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Autoři videoherního hitu Zaklínač představili dlouho očekávanou novinku pod názvem Cyberpunk 2077. Do světa vypustili nejen datum vydání, ale zveřejnili i nový trailer, ve kterém se objevil legendární herec Keanu Reeves. A davy šílí!

Martin Miko
Martin Miko 10.6.2019, 15:15

Hvězdná hra

Studio CD Projekt Red vypouští do světa ukázky z dlouho očekávané videohry Cyberpunk 2077. Kromě datumu uvedení hry na trh, které je stanoveno na 16. dubna 2020, jsme se dočkali i mnoha zajímavostí o tomto projektu, na kterém pracují tvůrci oblíbeného Zaklínače. Na konci traileru se totiž objevil americký herec Keanu Reeves s robotickou rukou. Po odvysílání premiéry traileru na veletrhu E3 v rámci tiskové konference Microsoftu se hollywoodský herec dokonce objevil na podiu. Nadšení fanoušci ho přivítali bouřlivým potleskem, jelikož nikdo nic takového nečekal. Na internetu se samozřejmě začali šířit diskuze, které řeší, jakou roli bude Reeves v očekávaném herním titulu mít. Na to si však ještě nějakou dobu počkáme.

Jisté je tedy prozatím datum vydání videohry, která bude k dispozici nejen na PC, ale i na Xbox One a PS4, a to za cenu 60 dolarů. K dostání bude rovněž sběratelská edice za 250 dolarů, jež má zahrnovat i řadu předmětů z videohry.

Fanoušci se shodují na tom, že se jedná spíše o filmový než o videoherní trailer. Za den na oficiálním YouTube kanálu hry vidlo nasbíral 4, 5 milionu zhlédnutí. Zároveň se však modlí, aby tvůrci už neposouvali datum vydání hry, což by byla škoda. Autoři ale příznivce kousku uklidnili tím, že zároveň spustili předprodej, takže mají jedinečnou možnost si hru objednat už nyní.

Jak se vám trailer na hru Cyberpunk 2077 líbí? Co říkáte na Keanu Reevese ve hře? Podle nás se jedná o skvělý marketingový tah, který hře komerčně velmi pomůže.

A zde máte 7 herních novinek, na které se můžete těšit v létě 2019.

Podobné články

Doporučujeme

Další články