Wolfenstein se vrací! Mladá krev bude masit nácky z budoucnosti tvrději než kdy dřív: 7 herních novinek, které nás čekají v létě 2019 – G.cz
Vyhledávání

Wolfenstein se vrací! Mladá krev bude masit nácky z budoucnosti tvrději než kdy dřív: 7 herních novinek, které nás čekají v létě 2019

+ DALŠÍCH 5 FOTEK + DALŠÍCH 6 FOTEK

Všichni se těšíme na léto, každý však z jiného důvodu. Někdo na koupání, opalování a výlety, jiný zase na nové herní tituly. V létě si totiž milovníci virtuálního světa budou moci odskočit do období nacismu, stát se budovateli velkolepého impéria nebo se při deštivých večerech odreagovat sportem či závoděním.

redakce G.cz 9.6.2019, 12:43

Léto budiž pochváleno

Kromě představení herních novinek se podívejte i na aktuální videa, která vám názorně ukážou, jak hru správně hrát.

Co si tedy nenechat toto léto ze světa her rozhodně ujít?

1. Wolfenstein: Youngblood – S nacisty nebudete mít slitování!

Datum vydání: 26.červenec 2019

Platformy: PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch

Wolfenstein se vrací v plné síle! Mladá krev se dá opět do boje s nacisty v alternativní budoucnosti, kde Hitler vyhrál válku. Hru budete moci procházet v kooperaci s dalším hráčem, kde se hraje za dvě postavy - Jesse a Soph Blazkowicz. Při zakoupení delux verze navíc můžete poslat někomu hru jako dárek a získat tak parťáka do boje. Těšit se můžete na brutální scény, kde s nepřáteli nebudete mít slitování.

2. Workers & Resources Soviet Republic – Vytvořte si svojí vlastní republiku!

Datum vydání: léto 2019

Platforma: PC

Jde o budovatelskou strategii od slovenských vývojářů ze studia 3DIVISION, kde vytváříte svoji republiku v období let 1960-1990. Řídíte lidské i materiální zdroje a je jen a jen na vás, jak bude nová republika vypadat. Stavba továren, sídlišť, dopravní infrastruktury, obchodování na světových trzích, a to vše si užijete ve velice pěkném grafickém zpracování. Hra je momentálně v předběžném přístupu a stále se na ní pracuje, ale už teď je jasné, že půjde o velice povedenou budovatelskou strategii, která zpříjemní léto nejednomu z vás.

3. Crash Bandicoot N. Sane Trilogy – Postavte se šílenému doktorovi!

Datum vydání: 25. červenec 2019

Platforma: PS4

Návrat Crashe Bandicoota v novém grafickém zpracování pro PS4, takže o zábavu na léto je postaráno. Studio Naughty Dog se pustilo do remasteringu celé série Crash Bandicoot, kde se znovu postavíte šílenému doktorovi Neovi Cortexovi a pokusíte se zachránit svojí milovanou Tawnu. Jedná se o velice povedenou 3D plošinovku, která vás nikdy neomrzí a rádi se k ní vždy vrátíte.

4. Crash Team Racing Nitro-Fueled – Zábava pro čtyři hráče najednou!

Datum vydání: 21. červen 2019

Platformy: Switch, PS4, Xbox One

S Crashem Bandicootem se můžete pustit i do bláznivého závodění plného skoků, smyků, nástrah a nekonečného množství zábavy až pro 4 hráče na jedné obrazovce nebo online. Hra vyjde nejprve na PS4, později i na Xbox One. S touhle peckou nešlápnete vedle, protože závodění si může užít celá vaše rodina najednou.

5. Doom Eternal – Střílečka s vylepšenými sci-fi zbraněmi!

Datum vydání: léto 2019

Platformy: PC, Xbox One, PS4

Id software chystá další horor core FPS střílečku, zatím není stanovené pevné datum vydání, ale věříme, že nás společnost překvapí a v létě se budeme moci vrhnout na armády démonů, které zničíme za pomoci sci-fi zbraní. Ve hře se očekává mnoho vylepšení - například brokovnice s řetězem, nebudete muset nikam běhat, jen se přitáhnete a nepřítele v klidu a s přehledem rozseknete. Grafické zpracování je zas o kousek dál a můžete se tak těšit na rozličné lokace, které prozkoumáte v roli vesmírného mariňáka. Samozřejmě nepůjde o nic menšího, než zachránit svět. Za zmínku stojí i hudba od Micka Gordona, která vás vtáhne do hry.

6. Dying Light 2- Vymyslete nejlepší způsob likvidace Zombíků!

Datum vydání: léto 2019

Platformy: PC, PS4, Xbox One

První díl byl opravdu velice zábavný a lze tedy očekávat, že i ve dvojce nás čeká kromě zábavného likvidování zombíků i rozsáhlý příběh, ve kterém nikdy nebudete stoprocentně vědět, jakým směrem se hra bude dále ubírat. Ve hře Dying Light 2 se promítne každé vaše dobré či špatné rozhodnutí a také bude velice záležet na tom, jaké frakci přeživších budete pomáhat a které škodit. Hra se dá hrát v kooperaci s více hráči. Sami dobře víte, že není nic zábavnějšího než se s kamarády trumfovat, kdo vymyslí lepší způsob, jak zničit obávané zombie. Parkurové běhání, skoky, skluzy, průzkum mapy – prostě už se nemůžeme dočkat, co nového si pro nás vývojáři připravili.

7. Control – Převtělte se do hlavní hrdinky Jesse!

Datum vydání: 27. srpen 2019

Platformy: PC, Xbox One, PS4

Od tvůrců Maxe Payna a Quantum Breaku přichází nová akční pecka z pohledu třetí osoby, kdy se převtělíte do hlavní hrdinky Jesse Fadena. Ta díky nadpřirozeným schopnostem dokáže neskutečné kousky. Prostředí hry je zcela reaktivní a vy díky tomu můžete pro likvidaci nepřátel použít cokoliv, co máte zrovna po ruce.

A tady se podívejte, co zatím víme o chystaném seriálu Zaklínač.

Podobné články

Doporučujeme

Další články
Zavřít reklamu