Wolfenstein se vrací! Mladá krev bude masit nácky z budoucnosti tvrději než kdy dřív: 7 herních novinek, které nás čekají v létě 2019

Obrázek uživatele redakce G.cz
09.06.2019, 12:43

Všichni se těšíme na léto, každý však z jiného důvodu. Někdo na koupání, opalování a výlety, jiný zase na nové herní tituly. V létě si totiž milovníci virtuálního světa budou moci odskočit do období nacismu, stát se budovateli velkolepého impéria nebo se při deštivých večerech odreagovat sportem či závoděním.

Léto budiž pochváleno

Kromě představení herních novinek se podívejte i na aktuální videa, která vám názorně ukážou, jak hru správně hrát.

Co si tedy nenechat toto léto ze světa her rozhodně ujít?

1. Wolfenstein: Youngblood – S nacisty nebudete mít slitování!

Datum vydání: 26.červenec 2019

Platformy: PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch

Wolfenstein se vrací v plné síle! Mladá krev se dá opět do boje s nacisty v alternativní budoucnosti, kde Hitler vyhrál válku. Hru budete moci procházet v kooperaci s dalším hráčem, kde se hraje za dvě postavy - Jesse a Soph Blazkowicz. Při zakoupení delux verze navíc můžete poslat někomu hru jako dárek a získat tak parťáka do boje. Těšit se můžete na brutální scény, kde s nepřáteli nebudete mít slitování.

2. Workers & Resources Soviet Republic – Vytvořte si svojí vlastní republiku!

Datum vydání: léto 2019

Platforma: PC

Jde o budovatelskou strategii od slovenských vývojářů ze studia 3DIVISION, kde vytváříte svoji republiku v období let 1960-1990. Řídíte lidské i materiální zdroje a je jen a jen na vás, jak bude nová republika vypadat. Stavba továren, sídlišť, dopravní infrastruktury, obchodování na světových trzích, a to vše si užijete ve velice pěkném grafickém zpracování. Hra je momentálně v předběžném přístupu a stále se na ní pracuje, ale už teď je jasné, že půjde o velice povedenou budovatelskou strategii, která zpříjemní léto nejednomu z vás.

3. Crash Bandicoot N. Sane Trilogy – Postavte se šílenému doktorovi!

Datum vydání: 25. červenec 2019

Platforma: PS4

Návrat Crashe Bandicoota v novém grafickém zpracování pro PS4, takže o zábavu na léto je postaráno. Studio Naughty Dog se pustilo do remasteringu celé série Crash Bandicoot, kde se znovu postavíte šílenému doktorovi Neovi Cortexovi a pokusíte se zachránit svojí milovanou Tawnu. Jedná se o velice povedenou 3D plošinovku, která vás nikdy neomrzí a rádi se k ní vždy vrátíte.

4. Crash Team Racing Nitro-Fueled – Zábava pro čtyři hráče najednou!

Datum vydání: 21. červen 2019

Platformy: Switch, PS4, Xbox One

S Crashem Bandicootem se můžete pustit i do bláznivého závodění plného skoků, smyků, nástrah a nekonečného množství zábavy až pro 4 hráče na jedné obrazovce nebo online. Hra vyjde nejprve na PS4, později i na Xbox One. S touhle peckou nešlápnete vedle, protože závodění si může užít celá vaše rodina najednou.

5. Doom Eternal – Střílečka s vylepšenými sci-fi zbraněmi!

Datum vydání: léto 2019

Platformy: PC, Xbox One, PS4

Id software chystá další horor core FPS střílečku, zatím není stanovené pevné datum vydání, ale věříme, že nás společnost překvapí a v létě se budeme moci vrhnout na armády démonů, které zničíme za pomoci sci-fi zbraní. Ve hře se očekává mnoho vylepšení - například brokovnice s řetězem, nebudete muset nikam běhat, jen se přitáhnete a nepřítele v klidu a s přehledem rozseknete. Grafické zpracování je zas o kousek dál a můžete se tak těšit na rozličné lokace, které prozkoumáte v roli vesmírného mariňáka. Samozřejmě nepůjde o nic menšího, než zachránit svět. Za zmínku stojí i hudba od Micka Gordona, která vás vtáhne do hry.

6. Dying Light 2- Vymyslete nejlepší způsob likvidace Zombíků!

Datum vydání: léto 2019

Platformy: PC, PS4, Xbox One

První díl byl opravdu velice zábavný a lze tedy očekávat, že i ve dvojce nás čeká kromě zábavného likvidování zombíků i rozsáhlý příběh, ve kterém nikdy nebudete stoprocentně vědět, jakým směrem se hra bude dále ubírat. Ve hře Dying Light 2 se promítne každé vaše dobré či špatné rozhodnutí a také bude velice záležet na tom, jaké frakci přeživších budete pomáhat a které škodit. Hra se dá hrát v kooperaci s více hráči. Sami dobře víte, že není nic zábavnějšího než se s kamarády trumfovat, kdo vymyslí lepší způsob, jak zničit obávané zombie. Parkurové běhání, skoky, skluzy, průzkum mapy – prostě už se nemůžeme dočkat, co nového si pro nás vývojáři připravili.

7. Control – Převtělte se do hlavní hrdinky Jesse!

Datum vydání: 27. srpen 2019

Platformy: PC, Xbox One, PS4

Od tvůrců Maxe Payna a Quantum Breaku přichází nová akční pecka z pohledu třetí osoby, kdy se převtělíte do hlavní hrdinky Jesse Fadena. Ta díky nadpřirozeným schopnostem dokáže neskutečné kousky. Prostředí hry je zcela reaktivní a vy díky tomu můžete pro likvidaci nepřátel použít cokoliv, co máte zrovna po ruce.

A tady se podívejte, co zatím víme o chystaném seriálu Zaklínač.


Komentáře

Doporučeno pro vás