TV Soukup (dříve TV Barrandov) na podzim nasadí ještě více pořadů s Jaromírem Soukupem – G.cz
Vyhledávání

TV Soukup (dříve TV Barrandov) na podzim nasadí ještě více pořadů s Jaromírem Soukupem

Zdroj: tv Barrandov

V jistých kruzích populární TV Soukup vyšle během podzimní sezony do éteru hned několik novinek. Aby potěšila své fanoušky, zařadí více pořadů s Jaromírem Soukupem, který je nejen oblíbenou, ale rovněž jedinou tváří televize.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 29.8.2018, 11:59

Není to málo?

Moderátor-samouk tak dostane ještě více prostoru a diváci se tak mohou těšit na svého oblíbeného Soukupa hned v několika novinkách.

Hlavním tahákem podzimního vysílacího schématu je bezesporu Soudce Soukup, který nahradí vyčpělou Soudkyni Barbaru. Soudce Soukup nebude řešit malicherné spory, jako jsou třeba rozvody a svěření dítěte do péče. Hodlá soudit společnost a politiky, které nemá rád. Zajímavostí na tomto formátu bude, že soudce Soukup bude soudit bez soudu. Prostě vyřkne ortel a ten bude směrodatný. Proti rozsudku soudce Soukupa nebude možné se odvolat.

Pro ranní ptáčata má televize Soukup připravenu ranní show s názvem „Dobré ráno se Soukupem.“ Tento pořad poběží již od šesti hodin a Jaromír Soukup se v něm nasnídá, oholí, a pak si bude půl hodiny číst noviny. Na konci pořadu popřeje divákům dobré ráno a pozve je ke sledování dalších pořadů.

V TV Soukup nezapomínají ani na ty nejmenší diváky. O víkendových ránech se děti mohou těšit na Jůhele Soukup. Podle dostupných informací zde bude Jaromír Soukup stát na piedestalu a zaplacený komparz bude s obdivem vykřikovat: „Jů, hele, Soukup.“ Pro odrostlejší děti televize nabídne pořad Youtuber Soukup, kde bude Jaromír Soukup ve studiu pouštět všechny své pořady přes Youtube.

Pro dámy televize připravila pořad „Jaromír Soukup v plavkách“, kde bude Jaromír Soukup hodinu stát v plavkách a dělat lascivní pohyby.

I na pány TV Soukup pamatuje. Ač se jí nepodařilo získat licenci na vysílání české fotbalové ligy, nabízí televize pořad „Fotbal s Jaromírem Soukupem“, v němž bude Jaromír Soukup v kopačkách kopat devadesát minut míč na bránu. Noční erotiku zajistí pořad „Intimnosti Jaromíra Soukupa“, kde bude Jaromír Soukup masturbovat, což je vlastně taková alegorie na celou televizi Soukup.

To je zatím z chystaných novinek všechno, ale opravdu jen zatím. Je více než pravděpodobné, že pořadů bude přibývat. Mluvíme asi za všechny, když řekneme, že se velice těšíme!

A tady se dozvíte, že Jaromír Soukup věnoval jeden ze svých pořadů na charitu.

Podobné články

Doporučujeme

Další články