fb pixel Trumpův advokát Giuliani se rozpouštěl v přímém přenosu, barva na vlasy mu tekla do obličeje – G.cz
Vyhledávání

Trumpův advokát Giuliani se rozpouštěl v přímém přenosu, barva na vlasy mu tekla do obličeje

Zdroj: YouTube.com - The Tonight Show starring Jimmy Fallon

Právní zástupce Donalda Trumpa Rudi Guiliani včera pořádal další tiskovou konferenci a i po magnificentním úspěchu té, která se konala na parkovišti za zahradnictvím, stále dokázal překvapit. Tentokrát mluvil ještě více z cesty než obvykle a potil se u proslovu tolik, že mu začala téct do obličeje rozpouštějící se barva na vlasy.

Jan Studnička
Jan Studnička 20.11.2020, 11:22

Rudi Giuliani, mistr prezentace

Pár dní od voleb to trvalo, ale pozvolna začíná být všem jasné, že vítězem amerických voleb je demokratický kandidát Joe Biden. Trump, který mimochodem doteď neuznal porážku, se tedy jako osmileté dítě s právním týmem rozhodl žalovat všechny a všechno. A šéf jeho právníků Rudi Giuliani uspořádal tiskovku přímo ve Filadelfii, kde podle něj došlo k volebnímu podvodu.

Možná si na to vzpomenete, protože to byly záběry k nezaplacení. Giulianiho tým chtěl pravděpodobně uspořádat konferenci v lobby luxusního hotelu Four Seasons, ale nejspíš se nějaký stážista na Google překliknul a uspořádal ji na ohavném parkovišti v aglomeraci Filadelfie za skladem zahradnické společnosti Four Seasons Total Landscaping. Garáž, která vypadala jako z postapokalyptické noční můry byla navíc posazena mezi krematorium a porno knihkupectví. Což… jak říká Jonathan Pie, bylo tolik symboliky, že to člověk málem neunesl. K dovršení všeho ještě během tiskovky začala novinářům chodit upozornění, že Biden oficiálně vyhrál volby.

Ale včera držel Rudi další tiskovku. A byla možná ještě lepší než ta původní “Tučňák z Batmana nadává před varnou pervitinu”.

Přiznej barvu, kápni božskou

Sice už se konala na místě, kde se tiskové konference většinou konají, ale zato byl Rudi vyšinutější než kdykoli jindy. Opět opakoval svá nepodložená tvrzení o volebních podvodech, ale tentokrát se rozhodl, že k tomu přihodí trochu svého hereckého… a nejspíš i improvizačního umění. Takže novinářům názorně ukazoval, jak mohlo k podvodům dojít. Měnil hlasy, divoce gestikuloval. No prostě rozklad osobnosti v přímém přenosu.

Je to popravdě docela smutný pohled, protože Rudi Giuliani býval kdysi naprostým miláčkem Spojených států a velké části světa. Byl to starosta New Yorku během teroristických útoků 11. září. Přezdívalo se mu "Starosta Ameriky." Komik Michael Che celou situaci hezky vyjádřil větou: “Jak je možný, že se ze Starosty 11. září stalo 11. září mezi starosty?”

Nejabsurdnější částí celého abstraktního vystoupení bylo ale to, jak se Rudi příšerně potil. Protože nikdy neřekne “sebevědomý právník” tolik jako blekotající pán, co se koupe ve vlastním potu. Díky tomu jsme ale zjistili, že Giuliani si barví vlasy a barví si je pravděpodobně jenom lihovými fixami, protože barva se mu začala rozpouštět a téct po obličeji.

No prostě další fiasko. Jo a nezapomeňte, že Rudi byl celou konferenci bez roušky a silně se potící, takže možná navazuje na hrdou trumpovskou tradici hromadné infikace osob smrtící chřipkou.

Podobné články

Doporučujeme

Další články