Trable prsatých holek – G.cz
Vyhledávání

Trable prsatých holek

Pět důvodů, proč je lepší mít menší prsa.

Erna
Erna 3.6.2014, 18:15

1. Velká podprda - nedostatkové zboží

Pokud máte košíčky A, tak sorry, ale máte lentilky pod kobercem a zřejmě právě proto, aby vám to nebylo líto, mají podprdy "áčka" všech možných velikostí snad v každém krámě s hadrama. Když se ale přehoupnete přes C, jste mutant, který by měl mít vlastní švadlenu. Košíčky D mají v běžných obchodech už jen zřídka a to maximálně do obvodu hrudníku 85. 90tka už  je prostě nadměrná velikost, která se vyskytuje v obchodních centrech stejně často jako zatmění slunce nad střední Evropou. A to ještě s unylým vzorem v tělové barvě "ala Kelišová".

2. Oplzlí chlapi

Pokud si prsatice vezme tričko s výstřihem, dopředu už počítá s nejapnými poznámkami slintalů na ulici,  kteří si myslí, že netouží po ničem jiném, než aby jí zabořili v (lepším případě) hlavu mezi prsa. Na co by jinak ty prsa měla, že?

3. Neovladatelné poskakování

stíny.jpg Pokud jedete v autě po českých záplatkách, zas tak to nevadí, prostě jen poskakují a díry v silnici vám vždy na malou chviličku ulehčují tíhu. Horší je to ve vlaku nebo v autobuse, konkrétně, pokud naproti vám sedí prasák, co sleduje každý cuknutí a těší se, jak vám zase povyskočej.

4. Sport

Rotoped ještě jde, ale chceme-li rozhýbat tělo bez sportovního náčiní nebo dokonce běhat, je nutné neposlušné aerodynamicky neposkvrněné medicinbaly zajistit alespoň třema podprdama, jedna nikdy nestačí, i kdyby byla kovová.

5. Hlavní nástroj komunikace

Když vás osloví muž v baru nebo na diskotéce, většinou je to proto, že se chce jenom zblízka podívat na vaše obří prsa. Ať chcete, nebo ne, dřív nebo později na ně dojde i řeč. To potom padají klasické klišé otázky, týkající se jejich údržby, tvaru a konzistence.  
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články