fb pixel Toto pondělí trhalo rekordy v počtu násilných útoků na ženy. Stojí za tím imigranti? – G.cz
Vyhledávání

Toto pondělí trhalo rekordy v počtu násilných útoků na ženy. Stojí za tím imigranti?

Stojí za pondělními útoky na ženy muslimští imigranti? Incident se zatím vyšetřuje, ale my si myslíme, že ano
Zdroj: TMBK

Krvavé pondělí. Tak nazývají některá média i policejní složky bezprecedentní agresivní útoky na ženy napříč celou republikou, které proběhly převážně v dopoledních hodinách toto pondělí.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 2.4.2018, 12:04

Útoky jsou hlášeny po celé republice. Svědci incidentů se shodují, že útočníci většinou operovali v menších skupinách. Podle všeho neměli žádný konkrétní cíl a útočili bezhlavě na jakoukoliv ženu v dosahu.

„Šla jsem jenom vynést smetí před barák. Byla jsem oblečena jen v teplákách a mikině. Najednou ke mně přiběhli z ničeho nic tři ozbrojení muži. Bála jsem se o život. Mám doma půlroční dceru a celou dobu jsem myslela hlavně na ni. Muži byli ozbrojeni nějakým zvláštním typem dřevěné zbraně. Jako by splétanými proutky. Proběhlo to hrozně rychle. Všichni tři mě obestoupili. Smáli se. Byli odporní. Táhl z nich alkohol. Jeden z nich mě chytil za ruku a spolu s ostatními zaútočili. Zaměřili se hlavně na sedací partie. Při tom recitovali jakousi říkanku. Pamatuju si jenom první slova. Hody, hody. To bude určitě nějaká kapitola z koránu.

Bylo mi to nepříjemné. Volala jsem o pomoc, ale nikdo mi nepomohl. Když muži ukojili své choutky po násilí, odešli. Dožadovali se ještě mých vajec nebo alkoholu. Já ale u sebe nic neměla. Bála jsem se, že mě znásilní. Když odešli, rozbrečela jsem se. Cítila jsem se špinavá. Zneužitá. Doma jsem si musela dát sprchu, abych ze sebe tu hanbu smyla,“ rozklepaným hlasem popsala jedna z mnoha obětí útok běsnících mužů.

Podobné útoky jsou hlášeny napříč celou republikou. Jejich počty jdou do statisíců. Pokaždé stejný scénář. Skupinka agresivních mužů si vyhlédla bezbrannou ženu a za pomocí dřevěných zbraní zaútočila na její sedací partie, přičemž většinou odříkávali nějaký nezvyklý text.

„V tuto chvíli vedeme vyšetřování na celorepublikové úrovni. Hledáme spojitosti mezi jednotlivými útoky. Vyzýváme oběti, aby se nebály a případný útok nahlásily na nejbližší policejní služebně. Sbíráme důkazy a vyslýcháme svědky. V této fázi vyšetřování nelze ještě vyvodit nějaké konkrétní závěry,“ potvrdil Miloš Žmolek, tiskový mluvčí policie České republiky.

„To jsou útoky islamistů. Imigrantů. Takhle to dopadá. My jsme to říkali už dávno, ať je sem nepouštíme. Tak teď to máme. Nadržená zvěř se tady u nás ožere a potom útočí na naše ženy. Pryč s islámem. Pryč s imigranty. Čechy Čechům,“ rozčiloval se Antonín Kakrda, místopředseda hnutí „Já jsem bílý, ty jsi čmoud“, kterého se nikdo na nic neptal. Podle něho za útoky stojí islámští imigranti, kteří přišli pošlapat naše křesťanské hodnoty a stavět mešity.

Vyšetřování zatím probíhá, ale jisté je, že násilné útoky musely být koordinované, neboť probíhaly ve stejný čas na všech místech v republice. Každou minutou přicházejí nová a nová svědectví. Počty obětí v současnosti nelze ani spočítat. Je možné, že půjdou do statisíců či dokonce milionů.

Jisté je, že toto pondělí se zapíše do dějin černým písmem, neboť tolik násilných útoků na ženy proběhlo naposledy před rokem.

A TADY se můžete podívat, kterak genderoví válečníci zaútočili na Velikonoce.

Podobné články

Doporučujeme

Další články