fb pixel Ťok slaví 60: Vše nejlepší a hlavně optimismus, pane ministře! 14 důkazů, že jinde jsou na tom s dálnicemi i hůř – G.cz
Vyhledávání

Ťok slaví 60: Vše nejlepší a hlavně optimismus, pane ministře! 14 důkazů, že jinde jsou na tom s dálnicemi i hůř

+ DALŠÍCH 18 FOTEK + DALŠÍCH 19 FOTEK

Vzhledem k tomu, že český ministr dopravy Dan Ťok slaví své 60 narozeniny, rozhodli jsme se mu kromě blahopřání darovat i velkou galerii dopravních zácp a kalamit. Sice z ní velkou radost mít nebude, protože mu to akorát připomene smutný fakt, že se v roce 2018 postavily pouhé 4 kilometry dálnic, ale zato ho alespoň potěší, že žádná z nich není focená v zimě. Zima na D1 pro něj totiž také nebyla radostná. Naštěstí je jaro za rohem a sněhy a ledy jsou tytam.

Martin Miko
Martin Miko 4.3.2019, 13:03

Ministr dálnic slaví 60

V následujících měsících uslyšíme řeči o tom, že se blíží zima, jen a pouze v poslední sérii Hry o trůny, za což je pravděpodobně velmi rád i český ministr dopravy, kterému dělala zima na dálnici D1 poměrně hluboké vrásky. Podobně se cítil, i když se dozvěděl, že v roce 2018 byly na území České republiky postaveny pouze 4 kilometry dálnic.

Co nám dělá radost je falešný Twitter současného ministra dopravy, který vtipně glosuje nejen dopravní situaci v Česku, ale i politické dění v naší zemi. Vzhledem k tomu, že má Dan Ťok dnes 60. narozeniny, rozhodli jsme se na jeho počest vytvořit galerii, která mluví za vše.

A zde je mnoho twitterových reakcí, které vám jasně popíšou souboj mezi Kalouskem a Schillerovou.

Podobné články

Doporučujeme

Další články