Tip na vánoční dárek pro konspirátora v rodině: KFC prodává stan chránící před elektromagnetickými vlnami – G.cz
Vyhledávání

Tip na vánoční dárek pro konspirátora v rodině: KFC prodává stan chránící před elektromagnetickými vlnami

Stylová Faradayova klec od KFC vás ochrání před zářením z telefonů a tabletů.
Zdroj: KFC

Jejich smažené kuře je vražedně dobré, jejich kampaně bizarní. Fastfoodový řetězec KFC přichází na trh s novinkou, která se hodně vymyká jeho běžné nabídce. Za v přepočtu asi čtvrt milionu korun prodává tzv. Internet Escape Pod – stan, do kterého se můžete schovat, pokud chcete na chvíli uniknout elektromagnetickým vlnám z telefonů a tabletů.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 24.11.2017, 10:08

Colonel ochranitel

Máte v rodině někoho, kdo doma vyváří ocet, aby se ochránil před jedy, kterými nás kropí USA, nebo má přelepenou webkameru a z telefonu posílá jen šifrované zprávy, aby ho nikdo nemohl odposlouchávat? No, i takoví lidé mají rádi svátky a potřebují nějaké vánoční dárky, takže pokud jim letos nechcete dávat další zbytečný poukaz na pobyt v luxusním blázinci, KFC má pro vás opravdovou lahůdku.

Kromě smažených kuřat fušuje fastfoodový řetězec i do dost bizarních věcí – nejnověji začal prodávat stan s názvem Internet Escape Pod, do kterého se můžete schovat před vlivy elektromagnetických vln ze smartphonů, tabletů a počítačů.

Stan je vyroben z oceli a vysokohustotní pěny, je stříbrný a celý ho zakrývá ochranitelská figura Colonela Sanderse, zakladatele a maskota restaurace. Na vchodu do obydlí je malá klika z lehkého materiálu ve tvaru smaženého kuřecího stehna a dovnitř se vejdou čtyři dospělí lidé plus KFC kyblík.

Skutečná cena této nádhery je 96 tisíc dolarů, to by ale podle ředitele KFC USA George Felixe nikdo nekoupil. A tak se jediný kus speciální a stylové Faradayovy klece na oficiálním e-shopu prodává za ‚snesitelnějších‘10 tisíc dolarů, což je asi 250 tisíc korun, když se tedy blíží ty Vánoce. Kauf století!

A tady se podívejte na jídla z KFC v reklamě vs. v reálu.

Podobné články

Doporučujeme

Další články