The Cure na Colours of Ostrava: 5 písní, které v Dolních Vítkovicích rozhodně potřebujeme slyšet

Vypadá to, že Colours of Ostrava se konečně hodlají fakt vytáhnout! Po několika letech celkem nezajímavých, případně účast rušících interpretů se teď pořadatelé festivalu vytasili s prvním jménem na příští ročník - do Dolních Vítkovic mají dorazit zcela zásadní a kultovní The Cure!

Boys Don´t Cry

A k pláči taky není důvod! Žádná náctiletá intelektuální duše narozená v 80. nebo 90. letech se ve chvílích smutku a deprese nemohla obejít bez hudby britské altrockové skupiny The Cure.

Temná formace, jejíž lidskou korunou byl a je excentrický zpěvák Robert Smith, je prvním jménem, které na příští ročník ohlásili pořadatelé festivalu Colours of Ostrava. Potvrdili to na oficiálním Facebooku a samozřejmě se to setkalo s nadšenou odezvou. Cure jsou legendy, co si budem! Vybrali jsme 5 našich oblíbených songů, které - doufejme - v létě 2019 v Dolních Vítkovicích uslyšíme.

1. Pictures of You

Ultimátní rozchodová písnička. Budete brečet, i když vám nikdo srdčíko nezlomil.

2. Lullaby

Jedna z nejznámějších písní The Cure s pořádně divným klipem. Věc, kterou poznáte na první dobrou.

3. Lovecats

Veselá písnička s bizarním videoklipem, o kterém se traduje, že opilí The Cure prostě táhli městem, našli opuštěný dům a tam to natočili. Robert Smith tam moc hezky tancuje!

4. Friday I´m In Love

Nadčasová hymna.

5. Boys Don´t Cry

Další písňová vlajková loď kapely, lidov řečeno, to musej dát!

A tady 10 důkazů, že co se týče písniček, nejspíš jste vyrůstali ve lži.


Komentáře

Doporučeno pro vás