fb pixel Tajemství nového Apple mobilu se postupně odkrývá: Jaký bude iPhone 11? – G.cz
Vyhledávání

Tajemství nového Apple mobilu se postupně odkrývá: Jaký bude iPhone 11?

+ DALŠÍCH 7 FOTEK + DALŠÍCH 8 FOTEK

Milovníci mobilních telefonů iPhone od firmy Apple se už nemohou dočkat dalšího přírůstku, který obohatí jejich inventář. I letos se tak jako obvykle můžeme těšit na postupné odhalování novinek. Jaký bude design, cena a datum vydání oblíbeného smartphonu? Do vydání iPhonu 11 zbývá minimálně 8 měsíců, ale už nyní víme tyto informace.

Martin Miko
Martin Miko 28.1.2019, 15:44

Na internetu se čím dál častěji objevují designy amatérských designérů, kteří odhadují, jak by asi mohl nový iPhone s označením 2019 vypadat. Už nyní se však ví, že tento oblíbený mobilní telefon půjde do prodeje mnohem později než loňský model. Jeho představení se očekává nejdříve letos v září.

Co se týče samotného zařízení, můžeme se těšít na velké změny. Spekuluje se o tom, že nový iPhone 11 se bude inspirovat od loňského modelu iPad Pro, což znamená, že se můžeme těšit na ořezané hrany, kterými už kdysi disponoval iPhone 5 a SE. Samozřejmostí budou i staré známé funkce, které máme zažité z předchozích modelů. Těšit se také můžete na USB-C port, kvalitnější čelní fotoaparát nebo na vylepšené Face ID, které bude obohaceno o 3D senzory. Tím bude umožněno mnohem rychlejší odemknutí mobilního telefonu obličejem.

Další novinkou by měla být možnost využívat Apple Pencil, který by měl nově spolupracovat s iPhony. Jako obvykle se můžeme těšit na výkonnější a rychlejší hardware, upgrade iOS, nejnovější Wi-Fi a dokonce i síť 5G, na kterou si však budeme muset počkat až do roku 2020.

Právě fotoaparát je velkým tématem v diskuzích mezi fanoušky Apple. Fotoaparát by měl podle některých spekulací mít tři objektivy a navíc být umístěn nahoře uprostřed, nikoliv vlevo. Tři objektivy pak zaručí, že by měl telefon dokázat fotit v obtížnějších podmínkách.

Rovněž se spekuluje o počtu nadcházejících modelů, které vyjdou na trh. Je dost možné, že iPhone XR nebude mít svého následovníka, a nebo bude vyměněn za jiný model.

Některé z těchto informací jsou samozřejmě vyvratitelné spekulace, avšak jedno je jisté. Oblíbený mobilní telefon bude zase o něco dražší než ten předchozí. O tom se můžete přesvědčit i v této galerii, ve které lidé reagovali na předražený předchozí model.

Podobné články

Doporučujeme

Další články