Svátek lidové čuriny a dalších 10 nových českých svátků – G.cz
Vyhledávání

Svátek lidové čuriny a dalších 10 nových českých svátků

​Oslavme tradiční hodnoty naší české vlasti! Práskačství, zlodějinu, zbabělost, ničení...

Ivan Brezina
Ivan Brezina 25.12.2016, 14:32

Osvícení poslanci schválili, že novým českým svátkem bude velikonoční Velký pátek. Děkujeme, každý den volna navíc se promítá do kvality života. Bizarní ale je, že žijeme v jedné z nejateističtějších zemí světa. V Boha věří jen asi třetina až čtvrtina Čechů (různé průzkumy ukazují odlišná čísla) a do kostela chodí jen asi každý desátý z nás. Proč oficiálně světit ukřižování Krista, když to zajímá jen asi každého čtvrtého Čecha?

Poslanci zjevně nadržují křesťanství, což nám přijde nespravedlivé, i vzhledem k budoucímu přísunu budoucích Čechů jiného vyznání a jiného etnického původu.

Tady je seznam dalších svátků, které je třeba v parlamentu prosadit, třeba i násilím, protože jsou nám Čechům svou podstatou mnohem bližší.

2 a 3. leden – Svátky hamižnosti a chlastu

Je třeba umožnit občanům regeneraci po kocovině a dát jim čas na vykoupení obchodů kvůli novoročním slevám. Skutečné Vykoupení ateistické Čechy už dávno nezajímá.

25. únor – Svátek kradení

Tohoto dne se v roce 1948 chopili moci komunisté, kteří zabránili okrádání pracujících tím, že okradli úplně všechny a zlodějině naučili nás všechny. Bude to velkolepá oslava základní české vlastnosti. Tento den bude vyhlášena amnestie pro všechny zloděje.

16. březen – Svátek ničení památek

V tento den byla v roce 1985 odstřelena budova bývalého pražského nádraží Těšnov (dříve Denisovo nádraží). Nádherná novorenesanční stavba zdobená triumfálním římským obloukem, korintskými sloupy a litinovými sochami byla považována za jedno z nejkrásnějších nádraží v Evropě. Svátek bude připomínat vřelý vztah nás Čechů k vlastní minulosti.

31. březen – Svátek ojebávání státu

Poslední den k podání daňového přiznání. Češi jsou mistry ve vymýšlení kliček, jak daně neplatit, jak nepřiznat všechny příjmy, vyrobit fiktivní náklady atd. a pak se diví, že ve státním rozpočtu nejsou peníze. Svátek oslaví naše umění ojebat finanční úřad a naši schopnost velkohubě milovat stát, ale zároveň mu nic nedat.

14. květen – Svátek úplatků

Tohoto dne byl v roce 2012 zadržen David Rath s krabicí od vína, ve které si odnášel sedmimilionové úplatky. Slavme tedy svátek, že umíme nejen brát, ale i přijímat.

20. červen – Svátek nenávisti

V tento den se z rozhodnutí OSN slaví Světový den uprchlíků, připomínající státy, které nejsou klidným místem pro život. Češi mají štěstí, že to pro jejich zemi neplatí (zatím). Přesto na pomoc uprchlíkům kašlou a šmahem je označují za parazity, invazní síly, teroristy a ‚čmoudy‘. Svátek nám připomene, že až my sami budeme z válečné Evropy za pár let prchat, nikdo nás nepřijme, protože budeme považováni za parazity.

21. srpen – Svátek ohýbání hřbetů

V roce 1968 došlo k okupaci Československa Sovětským svazem a dalšími zeměmi Varšavské smlouvy. Svátek bude Čechům připomínat, že s okupanty je místo boje lepší spolupracovat, protože se zdarma naučíte cizí jazyk a abecedu.

30. září - Svátek posranosti a zbabělosti

V roce 1938 byla podepsána Mnichovská dohoda, která Československu nadiktovala postoupení pohraničí hitlerovskému Německu. Oslavíme tak den, kdy jsme poznali, že je lepší nebránit pofiderní demokratické ideje nebo územní celistvost, hlavně když neteče krev a je čas na práci.

7. říjen – Svátek anální radosti

Narozeniny Vladimira Vladimiroviče Putina (1952 v Leningradě). Velká část Čechů k tomuto ruskému carovi vzhlíží jako k zářnému majáku, který u nás zavede pořádek a ochrání nás přes nekřesťanskými islamisty.

10. říjen – Svátek udavačství

Narozeniny Karla Čurdy (1911), člena paraskupiny Out distance, který po atentátu na Heydricha zradil gestapu úkryt parašutistů. Ruku na srdce, kdo z nás si někdy s radostí na někoho nezažaloval? Toto bude jeden z nejoblíbenějších svátků v Čechách a na Moravě. Ve Slezsku ne, tam žije ještě dost Němců a Poláků a ti na sebe nepráskají.

31. prosinec – Svátek lidové ‚čuriny‘

V tento den byl v roce 1975 odvysílán poslední díl jedenáctidílného seriálu Chalupáři. Jeho hvězdná obliba dokázala, že Čechy za normalizace místo odboje zajímala hlavně lidová sranda, zvaná čurina. A to by se mělo oslavit! Navrhujeme též, aby došlo ke změně české hymny z uplakaného povrchního hledání domova na sebevědomou píseň Když máš v chalupě orchestrion!

Anketa

Tenhle článek považujete za:

Anketa se načítá...

A zde si přečtete, proč je dobré žít v Česku a ne někde jinde!

Podobné články

Doporučujeme

Další články