fb pixel 10 možných variant toho, co bude s Davidem Rathem – G.cz
Vyhledávání

10 možných variant toho, co bude s Davidem Rathem

Dominik Landsman
Dominik Landsman 23.7.2015, 15:08

Jakmile byli manželé Kottovi odsouzeni na 7,5 roku do vězení, nechal se David Rath slyšet, že i jeho vězení nemine. Smířil se se svým osudem, nebo má v rukávu tajné eso? Nabízíme několik možných variant jeho budoucnosti.

1) Farář

David Rath bude odsouzen a poputuje za mříže až na 8,5 let. Ve vězení nalezne Boha, nechá se vysvětit a po propuštění povede menší farnost v Hostivici.

2) Diagnóza

David Rath bude odsouzen až k 8 a půl letům ve vězení. K výkonu trestu však nenastoupí, protože si coby praktikující lékař diagnostikuje kurděje a tyto si bude léčit v domácí péči.

3) Filmová hvězda

David Rath bude odsouzen a poputuje za mříže až na 8,5 let. V průběhu trestu však z vězení uprchne a bude se několik týdnů ukrývat v bytě pětinásobného vraha Ludvíka Černého, než ho policie dopadne. Na motivy jeho života natočí po několika letech Petr Jákl celovečerní film s názvem Rath.

4) Obrovitý komplot

David Rath se po rozsudku odvolá a nakonec bude osvobozen. Ukáže se, že celá kauza je jeden velký politický komplot řízený USA, Babišem a Kalouskem. David Rath se vrátí do politiky jako nevinný člověk, proti kterému se spikli mocní. V příštích prezidentských volbách porazí o dva hlasy Zdeňka Škromacha a stane se prezidentem ČR.

5) Z Ratha bude Rathová

David Rath si těsně před soudem nechal operativně změnit pohlaví, aby soudce zmátl. Ten se však zmást nenechá a odsoudí Davida Ratha na 8,5 let za mříže. David Rath stráví zbytek života jako žena a po propuštění z vězení se bude zabývat dekorováním bytů.

6) Útěk

David Rath bude odsouzen k 8,5 letům ve vězení. Před výkonem trestu však uprchne do Zimbabwe, kde se nechá po několika letech opět obžalovat z korupce tamní justicí.

7) Pan vinař

David Rath poputuje za mříže na 8,5 let. Po výkonu trestu si otevře v Praze malou vinárnu „U Davida“.

8) Bezdomovec

David Rath se bude u odvolacího soudu obhajovat tím, že případný trest odnětí svobody a propadnutí majetku z něho udělá bezdomovce a asociála. Toho se chytí Amnesty International, která uspořádá pochod na Rathovu podporu. Pod tímto tlakem soudce uzná, že David Rath má právo na to nebýt asociál a bezdomovec, načež ho zprostí obvinění.

9) Legrační show

Jakmile bude David Rath u soudu odsouzen k 8,5 letům ve vězení, ze stropu vyletí konfety a balónky. Justiční stráž se odmaskuje a odhalí svou pravou totožnost, tedy že se jedná o Hanu Zagorovou a Štefana Margitu. Hana Zagorová Rathovi oznámí, že to je skrytá kamera, celý proces je legrace a pozve Davida Ratha do své znovu obnovené show Hogo Fogo.

Podobné články

Doporučujeme

Další články