fb pixel Stuchlík má Harvard a lidské otroky, které využívá coby předměty. Například jako stojan na tabuli – G.cz
Vyhledávání

Stuchlík má Harvard a lidské otroky, které využívá coby předměty. Například jako stojan na tabuli

Petr Stuchlík, kandidát na pražského primátora, je zosobnění úspěchu. Nejen, že si za mega koupil třídenní worskhop na Harvardu, ale má i své osobní otroky, které mu nahrazují různé předměty.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 16.8.2018, 12:00

Včera jsme přinesli zprávu o tom, že se kandidát na primátora za ANO Petr Stuchlík je nejen sám velkým odborníkem, profesionály se také obklopuje. S jeho vysokoškolsky vzdělaným držákem tabulí je to ale celé trochu jinak, zdá se. Pan asistent Aleš totiž u Stuchlíka není tak úplně dobrovolně. Ve skutečnosti je jeho otrokem a maká za hrst rýže týdně.

„Pan Stuchlík není tak špatný. Dal mi smysl života. Nyní jsem stojan na tabule. Táta mi říkal, že jsem hovno, že jsem zbytečný. On táta hodně pil a čichal leštidlo na podlahu. No a vidíte. Teď jsem stojan,“ pochvaluje si otrok Aleš.

Vyšlo najevo, že otrokář Stuchlík byl vyšetřován českou otrokářskou komorou, jestli není s jeho otroky zacházeno nepatřičeně. Přeci jenom žijeme ve 21. století, takže je důležité, aby otrok nebyl černoch. To by bylo nekorektní.

„Pana Stuchlíka a jeho otroky jsme prověřovali letos na jaře a nezaznamenali jsme žádné pochybení. Většina otroků je dokonce odvšivená, což je nad rámec povinné péče. Rovněž mají velké výběhy a bylo objeveno pár jedinců, jejichž duch nebyl úplně zlomen, což nebývá zvykem,“ zhodnotil Roman Ptáček, tajemník české otrokářské komory, a dodal, že se otroci u Stuchlíka mají jak v bavlně.

„Podívejte se, já mám za sebou Harvard. Já jsem úspěšný a hlavně mám morální kredit. Já se o své otroky starám,“ sdělil médiím Stuchlík na tiskové konferenci do mikrofonu, které mu držel držák na mikrofon – otrok Štěpán. Otrok Štěpán se odmítl s novináři bavit, nicméně otrokyně Věra, kterou Stuchlík využívá jako stolek, byla sdílnější.

"Pan Stuchlík je přísný, ale spravedlivý. Lpí na detailech a nesnese nekázeň. Bičuje nás ale málo. Dokonce mi dovolil před dvěma lety porodit. Můj syn teď u Stuchlíka slouží jako podložka pro myš. U Stuchlíka otročíme celá rodina. Můj muž je popelník. Pan Stuchlík o něho típá doutníky. Moji rodiče již zesnuly, ale jejich těla použil jako hnojivo na svou zahradu,“ rozpovídala se otrokyně Věra.

O otrokářství si samozřejmě můžete myslet své, Stuchlíkovi ovšem nelze upřít opravdu příkladnou péči o poskoky.

A tady zjistíte, co Péťa Stuchlík reálně získal absolvováním kurzu na Harvardu.

Podobné články

Doporučujeme

Další články