STOP genderové diskriminaci. Aktivisté rozkojili muže – G.cz
Vyhledávání

STOP genderové diskriminaci. Aktivisté rozkojili muže

Pokroková doba si žádá pokrokové činy. Pro samou ženskou emancipaci se zapomnělo na muže. I ti mají svá práva. I muž je stejně dobrý jako žena. Genderovými předsudky trpí hlavně otcové.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 9.3.2017, 10:50

Žijeme ve 21. století. Korektnost hýbe světem. Je poměrně skandální, že zatímco na ženy je brán ohled úplně ve všem, na muže se tak nějak kašle. Zatímco v Anglii se řeší téma, zda by těhotnou ženu nebylo nasnadě raději uvádět jako těhotného člověka, aby se případná těhotná žena necítila málo emancipovaně a druhořadě, tak ve společnosti začíná sílit tlak z opačné strany.

Řetězec Marks and Spencer u jedněch svých kalhot pro děti naprosto genderově nekorektně nechal cedulku s nápisem „Zesílené okraje déle vydrží. Maminka bude mít méně práce“. Bylo to ve smyslu, že maminka nebude muset zašívat lem kalhot. Toto samozřejmě zvedlo velikou vlnu nevole. I muži přeci umějí zašívat. Před centrálou Marks and Spencer se sešlo na statisíce rozzlobených mužů s jehlami a nitěmi, kteří vyřvávali, že i oni mají právo zašívat.

Menisté, tedy muži bojující za mužská práva, toto téma okamžitě uchopili a začali jednat.

„Je nepřijatelné, jak s námi společnost zachází. Škatulkuje nás do role chlupatých a hrubých bytostí bez emocí a citů. My ale máme city. My máme své sny. My máme právo na žehlení. Máme právo na pletení svetrů“. Rozčiloval se John Wickey z nadace „Dejte mužům zástěru!“ a potom se rozbrečel.

„V tomto ohledu jako bychom žili pořád ve středověku. Společnost pohlíží na muže jako na někoho, kdo přijde z práce, rozvalí se na gauči, sleduje fotbal v televizi a smrdí mu nohy. To už ale dávno není pravda. Dnešní muž rád háčkuje, dělá si nehty, čistí si pleť nebo vyrábí bižuterii z korálků,“ hořekoval mezi vzlykáním John Wickey.

Manisté si nejvíce stěžují na situaci kolem rodičovství. Zatímco je matka pasována na rodiče číslo jedna, otec je upozaděn.

„Je potřeba narovnat genderové prostředí. Muž nebo žena. Je to jedno. Každý má právo být rovnocenným rodičem. Z tohoto důvodu jsme se pokusili oplodnit několik mužů a nechat je porodit zdravého potomka. Bohužel tento pokus zatím nevyšel, ale pracujeme na tom,“ prozradil Joshua Hill, předseda hnutí „Vagína je vražda“ a zarytý manista.

„My ženy nepotřebujeme. My dokážeme světu, že muži dokáží být často i lepšími rodiči.“ Rozčiloval se Joshua Hill a přitom si navlékal na penis korálky, aby demonstroval svou zručnost na poli tvorby bižuterie.

Asi největší pokrok na cestě k úplné emancipaci mužů předvedli aktivisté ze skupiny „Jeden penis vládne všem,“ kterým se podařilo rozkojit muže.

„Je to velké vítězství pro mužské pokolení. Jasně jsme dokázali, že muži dokáží být v rodičovství naprosto soběstační. My jsme přesvědčeni, že celá situace kolem kojení je dána hlavně historicky. Muži neměli čas kojit děti. Oni museli lovit ty mamuty. Tak kojili ženy. Dneska je ale jiná doba. Dneska nikdo mamuty neloví. Dnešní muži mají čas na rodinu. Z toho důvodu mohou klidně kojit. Láska k dítěti dokáže rozkojit i toho nejvíce macho muže,“ radostně prohlásil předseda hnutí Hans Klein, a aby demonstroval vítězství mužů, nechal se kolegy před novináři podojit ze svého struku do vědra. „Ze zbytku mého otcovského mléka stloukáme máslo a vyrábíme sýry,“ pokračoval ve výčtu úspěchů svého hnutí.

Jestli je tento pokrok předzvěstí konce mateřství a zda se podaří mužům nakonec odnosit a porodit dítě, to ukáže jen čas. Vzhledem k genderové korektnosti by to bylo však více než vhodné.

A TADY se můžete podívat, kterak ve sněmovně prošel zákaz mužů močit ve stoje.

Podobné články

Doporučujeme

Další články