Šťastný Pride Week všem! Tady je 6 racionálních důvodů, proč je skvělé být gay – G.cz
Vyhledávání

Šťastný Pride Week všem! Tady je 6 racionálních důvodů, proč je skvělé být gay

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Dnes startuje Prague Pride Parade 2019, týdenní oslava LGBT komunity plná barev, koncertů, mejdanů a završená velkolepým průvodem. Občas se vyplatí být v minoritě, protože čím míň vás je, tím víc držíte při sobě. To platí i o homosexuálech. Přinášíme vám 6 důvodů, proč je skvělé být gay.

Dirk Diggler
Dirk Diggler 5.8.2019, 12:05

1. Na baru si můžete dát barevný koktejl s deštníčkem

Věřte, že všechny ty tříbarevné koktejly s ovocem, třešničkou a ovocem, které si objednávají pouze ženy a homosexuálové, by si rádi objednali i muži, jenže jejich drsné hetero ego jim to nedovoluje. Proto popíjejí většinou jen pivo nebo panáka whisky. Když jste gay, tak si můžete s úsměvem na tváři vychutnat všechny ty Sex on the beach, Bloody Mary a Piňa Colady dle vašeho gusta.

2. Anální sex je samozřejmostí

Zatímco heterosexuální muži se k vysněnému análnímu cíli musí postupně probojovat dlouhodobým a láskyplným vztahem, tak homosexuál se k němu dostane většinou už na prvním rande. A to se vyplatí!

3. Místo za dítě utrácíte za cestování a luxus

Když jste gay, tak si uvědomíte, že je skvělé nemít děti. Naspořené peníze můžete investovat například do cesty kolem světa, zatímco vaši heterosexuální kamarádi si dopřejí maximálně cestu pro plíny do supermarketu. Navíc nemusíte řešit rodinné auto a dětský pokoj. Prostě si koupíte sporťáka a z místnosti, která by měla být pokoj pro děti, může být třeba posilovna nebo pokoj pro hosty.

4. Neřešíte problémy s menstruací

Občas se dějí věci, které neovlivníte. Například to, když má vaše přítelkyně menstruaci a vy máte takzvaný červený týden, což pro vás znamená půst. Tento problém gayové samozřejmě neznají, takže si spolu mohou užívat naprosto každý den. 365 dní v roce.

5. Je lehčí někoho sbalit

Zatímco s ženami řešíte složité vztahy, jejich předchozí vztahy, dalšího nápadníka, názor kámošky, názor maminky, rady druhý kámošky, horoskop, polohu měsíce, rady od věštkyně a její ovulaci, tak mezi muži to je zkrátka jednodušší. V podstatě to je, jako když s někým jdete na pivo nebo na fotbal. Stačí, když si oba řeknou, že jo.

6. Holky se před vámi svlíkaj

Ženy se před muži neradi vystavují ve spodním prádle, ale v plavkách jim to nevadí. Přitom je to totožné. Před gayem se žena nemá problém svléknout. Je to ale samozřejmě nezajímá. Svět je v podstatě v rovnováze.

A zde je 6 důvodů, proč nám jsou sympatičtější lesby než gayové.

Podobné články

Doporučujeme

Další články