6 důvodů, proč nám jsou sympatičtější lesby než gayové – G.cz
Vyhledávání

6 důvodů, proč nám jsou sympatičtější lesby než gayové

Všichni aktivisté, feministky a genderoví pošuci se můžou stavět na hlavu, ale rovnost pohlaví prostě nikdy nebude.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 20.7.2017, 07:09

Dejme tomu, že ženy třeba jednou dokáží číst v mapách a muži začnou kojit. Tím to ale hasne. Pořád zde bude několik markantních rozdílů, které prostě smazat nepůjde.

Ačkoliv to ženy objektivně mají ve společnosti možná o něco horší, jedno se jim vzít nemůže. Homosexuální ženy dráždí společnost mnohem méně než homosexuální muži. Bavíme se zde o pěkných, respektive neošklivých ženách. Nechutná vyžilá ženská s knírkem, hrbem a vyrážkou na ksichtu dráždí společnost, ať už je homo či hetero.

Lesby prostě mají oproti gayům výhodu. Samozřejmě je to dáno tím, že jsou to ženy. Polovinu veřejného mínění tvoří muži a ti se stokrát raději podívají na dvě lesby než na dva gaye. Nicméně i ženy svým způsobem více inklinují k lesbám než ke gayům.

Naše společnost udělala velký krok v toleranci, co se týče homosexuálů, nicméně pořád není na konci cesty. Proč tedy máme spíš raději lesbičky než gaye?

1. Je to roztomilé a sexy

Pokud na ulici uvidíte dvě mladý holky, co se drží za ruce, načež se zastaví a začnou se líbat, je to hezké. Ženy jsou od přírody jemnější, mají plnější tvary a designově se prostě lépe povedli. Dívá se na to mnohem lépe než na dva líbající se muže.

2. Stereotypy

Díky karikaturám z filmů a seriálů je gay zažitý jako afektovaný šišlající blbeček, který máchá rukama, zbožňuje růžovou a chodí do baru v latexovém oblečku policisty s dírou na zadku.

To lesby takovou pověst nemají. Lesby většinou nikoho moc nezajímají. Samozřejmě že si je sem tam vezme někdo na paškál a zobrazí je jako mužatky s knírkem, ale gayové jsou parodováni mnohem více.

V kontextu toho je mnohem lehčí akceptova lesbu než šišlajícího gaye, který za každým druhým slovem říká: „A božííínku“.

3. Pedofilové

Skutečně, ač žijeme ve 21. století, někteří si lidé stále myslí, že když je někdo gay, automaticky tíhne k pedofilii.

Stejně tak si lidé myslí, že když dva gayové vychovávají syna, má tento syn mnohem větší pravděpodobnost, že se z něj stane taky gay, než že bude hetero. Tento pravěký předsudek vrhá na gaye špatné světlo, a proto máme mnohem raději lesbičky. Jak už bylo řečeno, ty nikdo moc neřeší. O nich se toho moc neví.

4. Představa sexu

Asi málo lidí se někdy v životě byť na vteřinku při pohledu na dva lidi stejného pohlaví, kteří se líbají, nezamyslelo, jak to asi mají v posteli.

Zatímco u lesbiček si představujeme to jejich vzájemné laskání, hlazení, líbání a něhu, tak u gayů nám často vyvstane na mysli obrázek, jak jeden přehne toho druhého o stůl a udělá mu to do zadku.

V tomto směru opět společnost více fandí lesbičkám.

5. Sexuální představy

Zatímco nemalá část mužů (i žen) si rádo představí, jak se ocitnou mezi dvěma nádhernýma lesbama, chvíli přihlíží jejich vzájemnému laškování, načež se přidají, tak je jen velice málo žen, které si představují, že se ocitnou mezi dvěma nadrženými gayi. Ženy si spíš představí, jak jdou s gayem nakupovat oblečení. To je rozparádí mnohem víc.

Těžko najdete hetero muže, který si představí, že se přidá do trojky s dvěma chlapama.

I tady lesby vedou.

6. Extravagance

Podíváte-li se na fotky z různých průvod gayů a lesbiček, uvidíte tam převážně chlapy v roztodivných barevných oblečcích tu z latexu, tamhle zase s krajkami.

Lesbičky jsou v tomto ohledu více zakřiknuté. Maximálně drží transparenty, tleskají nebo tak něco.

Člověk se prostě neubrání tomu, že má raději ty lesbičky než extravagantní gaye v námořnických oblečcích, co lascivně olizují nanuky.

A TADY máte 4 důvody, proč by homosexuálové neměli mít děti.

Podobné články

Doporučujeme

Další články