fb pixel Stáří vpřed! Depešáci v roce 2017 prodávají víc lístků než Bieber nebo Ed Sheeran – G.cz
Vyhledávání

Stáří vpřed! Depešáci v roce 2017 prodávají víc lístků než Bieber nebo Ed Sheeran

Depeche Mode jsou sice skoro v důchodu, ale i tak prodávají víc lístků, než o generace maldší hvězdičky.
Zdroj: Profimedia.cz

Starou školu prostě nic nepřekoná! New waveoví dědoušci Depeche Mode letos jedou obří tour a podle zahraničních médií se jim podařilo prodat víc lístků, než kolik na stejné akce prodávají současné mladé hvězdy.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 8.12.2017, 13:52

Depešáci jedou

Pokud vám nevoní současné popové hvězdy jako Justin Bieber, Bruno Mars nebo Ed Sheeran, tohle vás určitě potěší, a to i v případě, že konkrétně new wave není váš šálek hudební kávy – americká média píší, že Depeche Mode, kapela jednou nohou v podstatě v důchodu, během svého mega turné po USA prodala 1,27 milionu lístků.

To je výrazně víc, než prodávají výše zmínění zajíčci. Depešáci jsou navíc stále na cestě, a tak se číslo zřejmě ještě trochu zvýší. Nyní jsou na koncertní šňůře po Evropě a na příští rok plánují Jižní Ameriku, pak se zase vrátí na starý kontinent. Přitom právě ve Státech žádný jejich hit nikdy nedosáhl na první příčku hitparád.

V říjnu se kapele podařilo vyprodat všechny čtyři koncerty, které odehrála na legendární venkovní stagi Hollywood Bowl v Los Angeles. Na stejných prknech hrávali třeba The Beatles nebo Luciano Pavarotti.

Depeche Mode tímto jen potvrzují, že staří rockeři rozhodně nepatří do koše. Podle průzkumu Pollstar měly letos nejúspěšnější tour U2 a Guns N' Roses – bandy, které své nejlepší a hlavně nejprodávanější desky vydaly už hodně, hodně dávno.

A tady 5 českých kapel, které bychom zrušili.

Podobné články

Doporučujeme

Další články