fb pixel Chinaski se rozpadli: 5 dalších populárních kapel, co by je měly následovat – G.cz
Vyhledávání

Chinaski se rozpadli: 5 dalších populárních kapel, co by je měly následovat

Po 30 letech opruzování na scéně se Chinaski konečně rozpadli. Nic prostě není jako dřív...
Zdroj: G.cz

Neuvěřitelných 30 let se kapela Chinaski pohybovala na české scéně a za tu dobu dala Čechům mnoho věcí - nejvýrazněji nekonečnou zásobu odrhovaček na táborové diskotéky. Všechno krásné ale jednou končí, a tak i tahle banda oznámila rozchod. Do pěti let samozřejmě očekáváme velké návratové turné s největšími hity, mezitím by jejich příkladu mohly následovat jiné (z našeho pohledu nepochopitelně) populární kapely, po jejichž vyřazení by tu hudební produkce možná konečně dostala nějakou úroveň.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 20.11.2017, 15:00

1. Kryštof

Jejich texty píše pomatený papoušek, jejich frontman je fanda Babiše, přesto se z nějakého důvodu roky drží na předních příčkách popularity.

2. Kabát

Tzv. hospodský rock v ČR nechceme! Ačkoliv nemůžeme Kabátům upřít to, že se díky jejich hudbě čeští Pepíci vyřvou a vydupou už u piva a potlačovaný vztek si pak nevybíjí doma, třeba na manželce a dětech.

3. Divokej Bill

Někdo říká, že Arcade Fire jsou vlastně Divokej Bill pro hipstery. A to naprosto sedí. Koncerty Divokýho Billa znamenají hrozně moc chlapů na jednom pódiu, kteří vlastně neví, jestli zpívají pop, nebo folk, nebo co...

4. Ortel

Kapela Ortel by měla skončit především proto, že fanoušky už bolí pravačka.

5. Olympic

Díky za všechny písničky, ale už stačilo, jste nad hrobem, pánové, vždyť si na tom pódiu ublížíte!

A tady se podívejte na 5 obskurních ruských kapel.

Podobné články

Doporučujeme

Další články