10 dobrých důvodů, proč chodit se zdravotní sestřičkou – G.cz
Vyhledávání

10 dobrých důvodů, proč chodit se zdravotní sestřičkou

Pánové - sexuální fantazie stranou, opravdu byste si měli najít zdravotní sestru. Jsou to totiž superhrdinky mezi ženami, teď zjistíte proč.

1. Není z cukru

1446393 http://ordinace.nova.cz

To, co zdravotní sestra zažije každý druhý den v práci, by vydalo na slušný horor. Krev a jiné tělní tekutiny, zlobiví pacienti, občas smrt. Nebude vás peskovat nebo štvát kvůli pitomostem. A umí mluvit klidným hlasem, i když je naštvaná. Což se jen tak nevidí.

2. Zná lidskou anatomii

Což se hodí, když přijdete s blbým nápadem v posteli, který z vás udělá invalidu na celý týden. Rozmluví vám to. A když už, dá vás do kupy. A mimochodem, pokud jste na to oba zaměření, ví, kde je prostata. Že ano...

3. Není líná

Staff_Nurse_Andrea_writing_up_her_notes wikimedia.org

Je zvyklá kmitat při denních i nočních službách. I když je v našich nemocnicích podle Česká asociace sester málo těchto laskavých andělů, lenost se v tomto oboru na pracovišti netoleruje. Je zvyklá starat se o ostatní, ale nedělejte z ní služku, to si vážně nezaslouží.

4. Moc neřeší, jak vypadáte

Protože v práci viděla lidská těla všech tvarů, velikostí i stáří. Povrchnost v tomto směru od sestřičky v naprosté většině případů nehrozí. A také podle informací od naší plzeňské sesterské informátorky viděly všechny myslitelné penisy, takže ji vážně nic nepřekvapí. V dobrém i špatném slova směru.

5. Pošle vás k těm nejlepším doktorům

Protože má kontakty, reference, zkušenosti. A zvlášť když spolu chodíte/žijete, nepošle vás k nějakému řezníkovi.

6. Má sexy uniformu

764690

Jo. Pohled na sestřičku, které pod uniformou prosvítá spodní prádlo, dokáže chlapa omráčit asi jako rána do hlavy bouracím kladivem. Pokud není divný a není třeba na letušky...

7. Dbá na prevenci

Říznete se a říkáte si, že je to v pohodě? Máte nějaký pupínek nebo skrvnu na kůži? Bolí vás zuby a myslíte si, že je to tlakem? Sestřička-partnerka vás prohlédne a šupem odešle k lékaři. Protože ví, jak mohou dopadnout lékařské problémy, které zanedbáváte a na které muži tak často a rádi kašlou. Také ví, co a jak a nehoní vás na vyšetření zbytečně.

8. Pomůže vám s opicí

tumblr_mqg71eTTKX1sadcs0o1_500 tumblr.com

Když se ožerete jako dobytek a je vám blbě, ví, co skutečně zabere. Případně vám může odborně dát zavodňovací infuzi, abyste neleželi dva dny v deliriu.

9. Je od rány

Pokud hledáte sebevědomou a dospělou partnerku, která se nenechá komandovat povely "sedni" nebo "lehni", jste na správné adrese. Nenechá si kálet na hlavu, protože tak by nepřežila ani praxi, natož ostré nasazení.

10. Je upravená s minimem snahy

Nurse-image www.balivillas.cc

Pořád má čisté ruce a vkusně upravené neštětkózní nehty. Ví, jak vypadat dobře i bez malování, takže pořád víte, co máte doma. Poklad.

A TADY máte 32 indicií, podle nichž poznáte ženu, se kterou nemá vůbec smysl chodit.

Chcete chodit se sestřičkou? Máte tři možnosti: 1) vemte kočárek a jděte vyvenčit svoji mladší sestru, 2) infikujte se nějakou nemocí, lehněte si do nemocnice a sestřička s vámi bude chodit na wc, 3) jděte tam, kde se houfně vyskytují. Třeba zde:

Noc lovců!

V kalendáři si poznačte 27. květen 2016 a do mapy Prahy zaražte špendlík u vysočanské Kolbenky.

Právě to je datum a místo konání Noci lovců, unikátní akce Jägermeisteru, kde se seznámíte s novým konceptem zábavy nazvaným Nepřestávejte lovit a na níž vystoupí jako headliner James Cole, který poprvé v Praze veřejně představí tracky ze svého nového alba.

Sledujte Snapchat JägermeisterCZ a Facebook Jägermeister, kde vám budeme postupně odhalovat další indicie k programu.

Lístky za stovku jsou k dostání ZDE – ale pozor, jejich zásoba se každým dnem tenčí!

Podobné články

Doporučujeme

Další články