Smyslná tarantule, ledová vášeň a dalších 5 přelomových účesů Kim Čong-una – G.cz
Vyhledávání

Smyslná tarantule, ledová vášeň a dalších 5 přelomových účesů Kim Čong-una

Zdroj: Profimedia.cz

Severokorejský diktátor Kim Čong-un je v současnosti považován za průkopníka nejžhavějších účesových novinek. Ač, co se týče oblečení, bývá Kim více méně střídmý, svými účesy diktuje módu a nastoluje mužské trendy...

Dominik Landsman
Dominik Landsman 10.5.2018, 10:50

„Odvážné,“ „dechberoucí,“ „nebývalé,“ „skandální“. To jsou jen některá z vyjádření předních světových stylistů na adresu účesů Kim Čong-una.

Některé z Kimových vlasových kreací se staly kultovními, jiné zlidověly a další jsou inspirací pro mladé gentlemany. My vám přinášíme sedm nevíce přelomových hár Kim Čong-una, které nadobro změnily svět mužské vizáže.

1. Ledová vášeň

Kim se nebojí experimentovat a díky tomu obohatil svět účesem s názvem „Ledová vášeň“. Vlasový styling, který je vhodný nejen do zasněžené hory, ale i do divadla, před dvěma lety způsobil poprask v Alpách, kde všichni turisti na svazích tento účes napodobovali.

2. Jak se probudím, tak to mám

Tento účes byl svého času jedním z hlavních témat všech světových médií. Odborníci jej nazvali „Jak se probudím, tak to mám,“ jelikož i přes svou jednoduchost působí velmi elegantně. Jakoby se Kim právě vzbudil a na vlasy si ani nesáhl. Samozřejmě, že za tímto účesem stojí hodiny a hodiny práce, ale výsledný efekt je prostě perfektní. Mistrovská nedbalá elegance.

3. Vlhčená krychle

Tímto účesem Kim bodoval hlavně u dam, které díky jeho krychlové vizáži vlhly, kudy chodily.

4. Smyslná tarantule

Díky odvážnému přístupu k péči o vlasy se povedlo Kimovi něco, o čem řada jiných modelů jen sní. Vytvořil si na hlavě tarantuli. Tento účes je vhodný převážně do přírody.

5. Horizontální extáze

Kim Čong-un vyvinul účes, který je maximálně horizontální. Pokud mu na hlavu dáte vodováhu, ta bublinka bude přímo uprostřed. Tento účes je v naprosté rovině. Tímto stylingem Kim Čong-un opět a znovu pokořil zákony fyziky.

6. Vpředu byznys, vzadu hladomor

Tímto účesem vtiskl Kim Čong-un tvář samotné Severní Koreji.

7. Fotograf půjde do pracovního tábora

Velmi vzácný snímek Kimova speciálního účesu, kdy si neuhlídal vítr a fotograf, který snímek pořizoval, půjde do pracovního tábora anebo ho rovnou popraví.

A tady máte záznam telefonátu mezi Kimem a Donaldem Trumpem.

Podobné články

Doporučujeme

Další články