fb pixel Smějeme se s komunisty: Velká galerie protiimperialistických memů v režii našich soudruhů z KSČM – G.cz
Vyhledávání

Smějeme se s komunisty: Velká galerie protiimperialistických memů v režii našich soudruhů z KSČM

+ DALŠÍ 4 FOTKY + DALŠÍCH 5 FOTEK

Komunisté v dobách internetu příliš nebodují, což ukazují ve svých příspěvcích na všech sociálních sítích nebo na svém oficiálním webu. Výjimkou je facebooková skupina KSČM Praha 10 pro všechny, která boduje na frontě protikapitalistických meme. Dokonce i opozice dlouhodobě jejich virální „vtípky“ sdílí. Neděláme si legraci.

Martin Miko
Martin Miko 20.12.2019, 13:14

Když komunisté žertují

Legranda prostě musí být, i kdyby všichni komunisté stářím postupně vymřeli. O tom nás dlouhodobě přesvědčuje facebookový profil KSČM Praha 10 pro všechny, který nás pravidelně zásobuje velmi kvalitním zábavným obsahem. Vytvářejí totiž imperialistické meme po vzoru současné mládeže, ale s tím rozdílem, že vše vytváří ve prospěch socialismu a komunismu. Výsledkem je cosi, co působí na jednou stranu velmi vtipně, ale na tu druhou je to vlastně jen esence bizáru. V podstatě je to něco jako když nacionalista rapuje.

V následující galerii najdete ten nejlepší komunistický humor, který bohužel zástupci KSČM Prahy 10 myslí zcela naprosto vážně a seriózně. Koukněte a pochopíte sami.

Tak tohle jste určitě nečekali, co? My jsme vám to říkali.

Podobné články

Doporučujeme

Další články