fb pixel SKANDÁL: Zpravodajství TV Nova moderoval černoch. Vlastenci zuří – G.cz
Vyhledávání

SKANDÁL: Zpravodajství TV Nova moderoval černoch. Vlastenci zuří

Černocha v televizi mnoho vlastenců prostě nevydýchá
Zdroj: tv.nova.cz

Po aféře Lidlu, kdy tento řetězec měl ve svém letáčku černocha, tu máme další pozdvižení. A mnohem většího rázu. Zpravodajství TV Nova moderoval černoch.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 6.1.2017, 11:26

Naše nejsledovanější televize Nova v těchto dnech zažívá oprávněné útoky ze stran diváků, kteří si stěžují, že za moderátorským křeslem vedle blondýny čisté rasy, Lucie Borhyové, usedl nečistý černoch.

Vedení zpravodajství TV Nova je doslova zahlceno stížnostmi. Vysílání televizních novin bude rovněž podrobeno prošetření ze strany Rady pro televizní a rozhlasové vysílání.

„Existuje podezření, že TV Nova tímto svým přístupem ovlivňuje veřejné mínění a snaží se ospravedlnit takzvané multikulti. Pokud lidem budete podsouvat, že černoši jsou naprosto v pořádku a jsou mezi námi, společnost časem otupí a přestane myslet vlastenecky. Ztratí kontakt s původními hodnotami,“ prozradila Natálie Olmerová, zakladatelka petice Čmoudy v TV Nova nechceme, kterou do dnešního dne podepsalo na deset tisíc rozhořčených vlastenců.

Natálie rovněž spolu s několika dalšími diváky TV Nova podala stížnost na vysílání zpravodajství Radě pro televizní a rozhlasové vysílání.

Není to ale jen Natálie, která otevřeně vystoupila proti tomuto hanebnému činu ze strany televize. I obyčejní lidé, běžní diváci TV Nova, jsou rozčarováni a mnohdy rozhořčeni. Na facebookových stránkách TV Nova se to stížnostmi jen hemží.

„Hrnou se sem ti imigranti, svoloč muslimská. Všude se to odpaluje, vjíždí to kamionem do lidí a tak. Člověk se bojí vyjít ven, aby ho nějakej slimák nesejmul, tak si v klidu zapne televizi a ty vole, mluví na něj negr. Tak kde to jsme? Multikulti už je tady. Pro tohle jsem klíčema teda nezvonil,“ napsal například Vilém Robeš na stránky TV Nova. Nicméně Vilém nebyl ve svém rozhořčení ani zdaleka sám.

„Milá TV Novo. Jsem vaše dlouholetá divačka. Miluju Ordinaci. Celá rodina žije Ulicí. Ale tohle, co jste teď předvedli, to nemá obdoby. S vámi jsem skončila. Si jako myslíte, že jsme úplně blbý? Že si černocha nevšimneme? Že s náma můžete manipulovat? My vám na to neskočíme. My jsme prozřeli. Volím SPD,“ zanechala vzkaz jedna divačka z Orlové. Rozhořčené reakce diváků pokračovaly:

„Nejsem rasista, ale černoši patří do plynu a ne do televize,“ nechal se slyšet divák, který se podepsal jako Richard T.

Další vzkazy od fanoušků jsou potom v podobném duchu. Vypadá to, že TV Nova tentokrát opravdu šlápla vedle. Ostatně nejsou to jenom naštvané vzkazy na facebooku. Vedení televize Nova hlásí spoustu e-mailových stížností. Začínají přicházet i dopisy.

„Žijeme ve 21. století v Evropě, kde vedle sebe žijí různé rasy. Reye Korantenga (zmiňovaného černocha - poznámka redakce) vedení televize před téměř osmnácti lety koupilo z plantáže v Arizoně za padesát dolarů. Raye jsme kultivovali, začlenili do společnosti a vypustili do televize. Nikdy s ním nebyl problém. Nekrade, myje se, je to hodný člověk. Opravdu nevidíme důvod, proč by se měl někdo cítit pohoršen, prozradila Markéta Svižanová, která má v TV Nova na starosti marketing a kontakt s veřejností.

Pokoušeli jsme se rovněž získat vyjádření samotného černocha, Reye Korantenga, ale celý den nebyl k zastižení.

Obrátili jsme se tedy na Markétu Svižanovou, aby nám zprostředkovala schůzku s panem Korantengem, nicméně nám bylo řečeno, že Rey teď nemůže, protože musí sklízet bavlnu.

A TADY se můžete podívat, jak kauza kolem letáku v Lidlu baví internet.

Podobné články

Doporučujeme

Další články