Skandál na sjezdu SPD, po společném obědě se podávala 100% arabica – G.cz
Vyhledávání

Skandál na sjezdu SPD, po společném obědě se podávala 100% arabica

+ DALŠÍCH 27 FOTEK + DALŠÍCH 28 FOTEK

K neslýchanému skandálu došlo během celostátního sjezdu SPD, když se po tradičním českém obědě, který servírovaly pouze české, moravské a slezské ženy v tradičních krojích, začal podávat dezert a káva. Zjistilo se totiž, že káva byla ze 100% arabicy, což je pro českou stranu s křesťanskou tradicí naprosto neslýchané. Cateringová společnost, která raut zařizovala, nyní čelí řadě kritik.

Dirk Diggler
Dirk Diggler 1.3.2018, 11:46

Arabica podporuje Islámský stát

Když došlo k oné neblahé události na srazu SPD, přísedící poslanci ihned vytáhli své mobilní telefony a začali googlovat. Po několika minutách hledání se ukázalo, že na jednom z dezinformačních webů vyšla najevo informace o tom, že z každé prodané kávy uvařené ze 100% arabicy jde jedna koruna na podporu Islámského státu. Kdosi z davu totiž díky internetu ve svém mobilu zjistil, že se káva vyrábí ze semen kávovníku arabského, což byl naprostý šok pro všechny přísedící. Někteří začali kávu plivat pod stůl a jiní si kvůli tomu museli dokonce odskočit na toaletu.

Bylo to hrozné. Nabízet někomu pít proislámský nápoj je nestydatý čin, který by se měl trestat dle zákona. Je to jako podávat vepřové muslimovi,“ okomentoval tento zákeřný čin jeden z asistentů SPD, kterého nebudeme jmenovat, ale měl na sobě maskáčové kalhoty a zmuchlanou košili s flekem od kečupu.

Příště už jen robustu

Je absolutně nepřípustné, abychom zde na ryze české akci naší vlastenecké politické strany, kterou podporují pouze slušní Češi, popíjeli nápoj s přídomkem arabica. To absolutně popírá i to, že je moje maminka z Moravy a že nás v parlamentních volbách volilo půl milionu lidí. Brzy na toto téma natočím video,“ sdělil svým kolegům po celém nedorozumnění předseda SPD Tomio Okamura.

Celá situace se však po dvou hodinách uklidnila. Vedení strany SPD Tomia Okamury se rozhodlo, že od příště se bude podávat pouze káva robusta, která roste převážně v neislámských státech světa, což všechny přísedící uklidnilo.

A zde je 9 inspirací, které vnesl do našeho života Tomio Okamura.

Podobné články

Doporučujeme

Další články