fb pixel Sergei Barracuda rozezpíval český Instagram: V rámci streamu představil rapper i svůj oblíbený drink – G.cz
Vyhledávání

Sergei Barracuda rozezpíval český Instagram: V rámci streamu představil rapper i svůj oblíbený drink

Zdroj: velo

Zkouknout koncert českého rappera Sergeie Barracudy i možnost vyhrát nový iPhone 12 Pro měli všichni fanoušci kvalitní muziky, kteří ve čtvrtek 21. ledna v 19 hodin sledovali na Instagramu živé vysílání. Stačilo pouze na svém instagramovém účtu označit Sergeie a VELO, a pak si jen s profesionálním barmanem připravit drink a užít si rapovou show.

redakce G.cz 25.1.2021, 09:51

Sergei Barracuda rapoval s VELO

Fanoušci českého rapu měli ve čtvrtek 21. ledna 2021 jedinečnou možnost zažít online koncert oblíbeného českého rappera Sergeie Barracudy, který vystoupil společně s DJem Bussym v rámci speciálního živého vysílání. Celý event proběhl v Ostravě, která je rapperovým domácím městem. Součástí vysílání bylo například i umíchání oblíbeného drinku rappera Sergeie s profesionálním barmanem nebo menší představení města Ostravy. Vrcholem streamu byl exkluzivní Barracudův koncert v rámci něhož zazněly rapperovy hity napříč celou jeho tvorbou. Na konci ještě proběhlo vyhlášení výherce mobilního telefonu iPhone 12 Pro.

Soutěže o mobilní telefon a dalších cen se mohl zúčastnit každý, kdo na svoje Instagram Stories zveřejnil fotografii nebo video, ve kterém si užívá Sergeiův koncert. Pak už stačilo jen označit rapperův účet a fanouškovskou stránku VELO a čekat, jestli se na vás usmálo štěstí. Ještě dva dny po koncertu Sergei Barracuda na svém Instagramu sdílel Instagram Stories svých fanoušků, jež byli ze sledování živého vysílání naprosto nadšení.

Známý ostravský rapper se za spolupráci s VELO nestydí a na svých sociálních sítích značku podporuje dlouhodobě. Naposledy to bylo loni na podzim, když vyzval všechny svoje fanoušky na sociálních sítích k tomu, aby zůstali doma a dodržovali nařízení vlády.

Vzhledem k tomu, že Sergei i další čeští interpreti nemůžou koncertovat, věnuje svůj čas spíše studiové tvorbě. Kromě psaní textů se v současnosti snaží prosadit i v pozici hudebního producenta. V polovině září 2020 navíc vydal desku pod názvem Medusa II, na které se vyjádřil v písni Jezebel ke sporu se svým bývalým kolegou a spolurapperem Pastorem. Kromě této písně se na desce objevila i píseň Kouř, na níž spolupracoval s rapperem Ektorem.

11. ledna 2021 vydal Sergei Barracuda své prozatím poslední album pod názvem Produkt.

Podobné články

Doporučujeme

Další články