fb pixel To, že jsem doma a dodržuju nařízení, ze mě ovci nedělá, říká Sergei Barracuda – G.cz
Vyhledávání

To, že jsem doma a dodržuju nařízení, ze mě ovci nedělá, říká Sergei Barracuda

Kluby jsou zavřené a naši milovaní hudební interpreti nemají možnost kde hrát. Své by o tom mohl povědět i například ostravský rapper Sergei Barracuda, který sice vědom, že jeho fanoušci nové písně z desky Medusa II uslyší naživo až v příštím roce, ale zároveň vyzval všechny na sociálních sítích k tomu, aby zůstali doma a dodržovali nařízení.

redakce G.cz 10.11.2020, 14:16

Sergei B zdraví z domova

Ostravský rapper Sergei Barracuda vyzval na svém instagramovém účtu všechny svoje fanoušky k odpovědnosti a poprosil je, aby zůstali doma a dodržovali státní nařízení. „Tady je Sergei B a zůstávam doma, protože jsem si vědom toho, že činy jednoho člověka přímo nebo nepřímo ovlivňují celou společnost. To že jsem doma a dodržuju nařízení ze mě ovci nedělá a chtěl bych poprosit své fanoušky, kamarády a známé, aby to dodržovali taky,“ vzkázal Sergei veřejně na svém Instagramu, který sleduje přes 130 tisíc fanoušků. Ve videu nezapomněl zmínit i nikotinové sáčky VELO bez tabáku, které mu zkracují dlouhou chvíli v karanténě.

Vzhledem k tomu, že Sergei i další čeští interpreti nemohou koncertovat, tak se snaží svůj čas využít jak nejlépe může. V polovině letošního září například Barracuda vydal novou desku pod názvem Medusa II, na které se například v jedné písni vyjadřuje ke sporu se svým bývalým kolegou Pastorem z labelu Azurit Kingdom. Píseň Jezebel se stala velmi rychle jednou z jeho nejsledovanějších hitů, takže není divu, že se objevila i na poslední desce. Na té je například i píseň Kouř se známým rapperem Ektorem, která vyšla i v podobě videoklipu a po dvou měsících ho vidělo skoro jeden a půl milionu lidí.

My si samozřejmě přejeme, aby celá pandemie už škončila a Sergei Barracuda mohl znovu vystupovat po celém Česku, jak byl zvyklý v minulých letech.

Podobné články

Doporučujeme

Další články