Video jako důkaz, že posilování může být víc než jen zábava nebo sex – G.cz
Vyhledávání

Video jako důkaz, že posilování může být víc než jen zábava nebo sex

Tenhle přístroj byl sice původně vymyšlen jako komediální rekvizita, jenomže on opravdu umí fungovat tak, jak má.

Radek Kovanda
Radek Kovanda 9.2.2017, 16:50

Americký komik a moderátor Jimmy Kimmel si dělá srandu ze všeho a ze všech, a všichni mu to s nadšením žerou. Často se obouvá i do posedlosti celebrit krásnými těly (protože „v Hollywoodu dnes víc záleží na tom, jestli jste vyposilovaní, než kolik vám je a jste-li vůbec ještě naživu“) a vymýšlí nové, vychytanější tréninkové programy. Tak přišla na svět i verze kdysi (u nás dodnes) veleoblíbených „pilates“ – v Jimmyho podání to ovšem byly „humpilates“ neboli „mrdpiláty“.

A záhy se podobně svérázně obul i do ‚postpilátové‘ revoluce založené na vibračních pomůckách typu Power Plate nebo Powerball a stvořil tenhle růžově úchvatný Tug Toner, čili něco jako Škuboposilovač.

Vtipné na tom není jen to, jak to vypadá, nýbrž i to, že to není jen tak nějaká blbost určená pouze k pobavení a zasmání. Požádali jsme o vyjádření zkušeného trenéra: „Na to, že jde primárně o parodie na různé ‚revoluční‘ vibrační posilovací pomůcky, je to dost dobrý. Bez legrace – podobná břemena, v nichž se mění těžiště, nebo vaky s přelévající se vodou, mají při posilování a hlavně zpevňování své místo – pokud se s tím ovšem umí zacházet.“ Takže asi tak.

No a co jiného na závěr než těchto zaručeně účinných 10 skvělých tipů, jak posilovat bez námahy.

Podobné články

Doporučujeme

Další články
Zavřít reklamu