fb pixel Rus ukradl tank, pak si s ním zajel do supermarketu. Rozbil výlohu a ukradl láhev vína – G.cz
Vyhledávání

Rus ukradl tank, pak si s ním zajel do supermarketu. Rozbil výlohu a ukradl láhev vína

Některé věci se můžou stát skutečně jedině v Rusku...
Zdroj: reprofoto Youtube.com

Delikventů, kteří pod vlivem sedají za volant, je řada. Většinou to končí tragédií, někdy to může být legrační. Naprosto unikátní kousek se povedl muži z Ruska, který se rozhodl vyloupit supermarket a uzmout si tam láhev nějakého dobrého vína. Na místo činu si dojel kradeným tankem.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 12.1.2018, 09:00

Jedině v Rusku...

Stereotypní předsudky jsou samozřejmě fuj, někdy se tomu ale člověk nevyhne. Když se dočtete, že se osamělý muž žijící v horách oženil s jednou ze svých ovcí, tak nějak tušíte, že půjde o Skota. A když zaslechnete, že opilec někde ukradl tank a naboural s ním do obchodu, aby si nakradl víc alkoholu, okamžitě vám na mysli vytane Rusko.

Ruské město Apatity (v Murmanské oblasti na poloostrově Kola) probudila ze zimního spánku přesně taková příhoda. Muž, který podle svědků vypadal opile, tu v motoklubu ukradl tank. Nastartoval a vyrazil na projížďku směr místní supermarket, kde chtěl takříkajíc doplnit tekutiny.

Protože ale nebyl schopen obrněné vozidlo ovládat, vzal to přímou čarou skrz les a zapíchnul to až ve výloze obchodu, kterou vysklil. Po cestě navíc rozmašíroval jedno z aut na přilehlém parkovišti. Poté z tanku vylezl, letmo zkontroloval škody, dírou vlezl dovnitř, popadl láhev vína a utekl. Později byl zatčen právě kvůli kradenému alkoholu.

Tohle váš páteční mejdan zaručeně nepřekoná!

A tady 13 divných ruských pověr a rituálů.

Podobné články

Doporučujeme

Další články