fb pixel Rozrůstající se odvětví Metoo nabírá nové pracovnice – G.cz
Vyhledávání

Rozrůstající se odvětví Metoo nabírá nové pracovnice

Pro všechny nezaměstnané absolventy genderových studií po letech bídy a odříkání přichází nová naděje na lepší budoucnost. Nové odvětví Metoo, které je přirovnáváno k novému automobilovému průmyslu, se rozrůstá a přijímá nové pracovnice.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 30.12.2017, 07:25

Metoo se stalo hitem roku 2017. Mluví se o něm všude. Všude ve světě je nějaký obšourník s mocí, penězi a vlivem, který položil ruku na koleno nebohé ženy ve snaze tuto ponížit a vymoci si tak koitus.

To, co na začátku vypadalo jako lokální jednorázovka, se během několika měsíců rozrostlo do globálního rozměru s nepřebernou možností pro všechny zúčastněné.

V Metoo není prostor jen pro poškozené ženy, kterým před dvaceti lety bohatý a slavný herec nebo producent dával nemravné nabídky. Poptávka je aktuálně po profesionálních plivačích a rozhořčencích, tedy lidech, kteří jsou neustále něčím rozhořčení.

Odvětví Metoo rovněž nabírá spoustu nových rychlosoudců a externě přijímá profesionální respektovatele, kteří ženám, které se zapojili do kampaně Metoo, vyjadřují několikrát denně respekt za odvahu.

„Byla jsem přes rok nezaměstnaná. Chodila jsem po pohovorech a nikam to nevedlo. Pak ale přišla nabídka z metooovského průmyslu. Nikdy před tím jsem to nedělala, ale věděla jsem, že na to mám. Ani jsem nemusela na rekvalifikaci. Vzali mě tam takovou, jaká jsem. Začínala jsem v místní pobočce, kde jsem vařila kafe holkám, co chodili do ulic s transparentama. No vidíte, dva měsíce uplynuly, a teď ty transparenty sama píšu. Jsem členkou kreativního oddělení. Našim nejúspěšnějším sloganem je: „Muži jsou čuňata,“ usmívala se paní Agáta Černá, která v nově nastartovaném odvětví Metoo vidí příležitost hlavně pro mladá moderní děvčata.

„Mým snem je být jednou obtěžována filmovým producentem. Jako dostat se úplně na vrchol Metoo, ale o tom sní asi každá holka od nás,“ smála se paní Agáta, když jsme se ji zeptali, jaké má pracovní cíle.

Zatímco jeden průmysl zažívá velký boom, druhý průmysl pláče. Řeč je o filmovém průmyslu. Ten nyní nezažívá své nejšťastnější období. Jak se začíná ukazovat, tak mnoho slavných a bohatých herců či producentů někdy v životě dělali ženám neslušné návrhy a pokusili se svou moc přetavit v koitus. Společnost tedy tyto vlivné muže, kteří celý život makali, aby si mohli lépe zašukat, zavrhla. Díky Metoo rostou filmovým producentům náklady, neboť je nyní nutné přetáčet filmy, ve kterých hrál nějaký vyvrhel, co svou moc zneužil k tomu, aby na ženách loudil sex. Ruší se dokonce některé seriály a ty, které se neruší, jsou přeobsazované.

Filmařům ubývají herci, kteří to nikdy v životě nezkusili na nějakou ženu díky svému vlivu. Podle prognostiků výhledově do dvou let budou hrát ve filmech a seriálech jenom ženy. Metoo ale zažívá zlaté časy a podle všeho bude ještě lépe.

A tady se dozvíte, že neatraktivní ženy, které nikdo nikdy neobtěžoval, rozjely vlastní kampaň whynotme.

Podobné články

Doporučujeme

Další články