Rodinka sjíždějící Ortel: nevíte, co je to za lidi? – G.cz
Vyhledávání

Rodinka sjíždějící Ortel: nevíte, co je to za lidi?

Ivan Brezina
Ivan Brezina 18.2.2017, 08:00

Tohle neuvěřitelné video objevil Pavel Novotný:

"Nevíte někdo, co je to za lidi?" ptá se kolega novinář. "Chtěl bych je nahlásit na sociálku a paní nechat zkontrolovat právo na občanku. Tatínkovi už asi nic nepomůže, ale ten chlapeček nemusí být stejný... Podle mě kdyby jim ho sebrali a dostali ho k adopci dva gayové, stoprocentně z něj vyroste lepší člověk. Proto prosím o bližší info o rodině, to dítě z ní musí pryč. Snad takových nebožátek není víc..."

Je v tom nadsázka: jak známe Pavla, sociálce nikoho nahlašovat nechce. Má ale pravdu v tom, že v naší osobní sociální bublině se tomu sice zasmějeme, jenže ve skutečnosti je to tragédie. Ta hudba je prostě špatná, text xenofobní a ultrapravicová minulost Tomáše Ortela je dostatečně známa.

Mimochodem, všimněte si otce. Kdyby ho potkal fanoušek protiimigrantského Ortelu, nejspíš o něm řekne, že to není právě typický původní obyvatel České kotliny. My to o něm ale neříkáme ani si to nemyslíme, protože lidi zásadně paušálně nehodnotíme podle vzhledu, náboženství ani podle země původu. Na rozdíl od Ortelu.

A TADY se podívejte na klip o 139 % víc protimuslimský než Ortel.

Podobné články

Doporučujeme

Další články