fb pixel Rapující křesťan: Kanye West během nahrávání nové desky Jesus Is King zakazoval svým kolegům předmanželský sex – G.cz
Vyhledávání

Rapující křesťan: Kanye West během nahrávání nové desky Jesus Is King zakazoval svým kolegům předmanželský sex

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

S nejnovějším albem nejlepšího kamaráda amerického prezidenta Kanyeho Westa je to jako s brexitem. Všichni víme, že to nakonec přijde, ale pořád se to odsouvá. Podle aktuálních zpráv bychom se měli desky Jesus Is King dočkat snad konečně o dnešní půlnoci. Během jejího nahrávání měl Kanye zakazovat svým spolupracovníkům předmanželský sex.

Arian Ebrahimi
Arian Ebrahimi 25.10.2019, 13:42

Rok čekání

Kanye West se označuje za „bezesporu a bezpochyby nejlepšího umělce v lidské historii“, kamarádí se s Donaldem Trumpem a přitom sní, že ho v budoucnu v Bílém domě vystřídá. Kanye West, jedno z největších jmen současného hudebního průmyslu, nám již přes rok slibuje vydání svého nového, v pořadí již devátého, alba. Původně jsme se měli v desky dočkat již v loni v září, tehdy ještě pod názvem Yandhi, což vyvolalo spekulace, jestli nepůjde o pokračování úspěšného alba Yeezus, které vyšlo v roce 2013 – pokud si na Yeezus nevzpomínáte, tak si zcela určitě ale budete pamatovat kontroverzní videoklip k závěrečnému songu Bound 2, ve kterém Kanye souloží se svou manželkou Kim Kardashian pří jízdě na motocyklu. I přes pokračující sliby se vydání Yandhiho odsouvalo tak dlouho až z něj nakonec sešlo, byť před nedávnem unikla na internet řada bootlegu, které jsou k dohledání například na SoundCloudu.

Kanye West, který mezitím vysadil své léky na léčbu bipolární poruchy a začal se jako znovuzrozený křesťan scházet každou neděli se svou gospelovou kapelou Sunday Service, poté namísto Yandhiho oznámil vydání desky Jesus Is King. A protože Kanye je Kanye, i s dokončením nového alba opět otálí. Situace zašla tak daleko, že k nahrávce již existuje merch, který tak paradoxně vyšel dřív než samotná deska. Nicméně, podle poslední zpráv bychom se alba plného křesťanského rapu měli dočkat dnes o půlnoci, i když i tento termín možná Kanye prošvihne, jelikož ještě před několika hodina nahodil na svůj Twitter příspěvek o tom, že momentálně znovu mixuje některé písně z desky. Slíbil nám ale, že nepůjde spát, dokud nahrávku nedokončí.

Žádný sex před svatbou

Kanye je znám svou excentričností a kontroverze k němu patří již odnepaměti. Proto nás ani tolik nepřekvapuje bizarní zpráva, že měl během nahrávání Jesus Is King prosit a přesvědčovat své spolupracovníky, aby neměli pohlavní styk před manželstvím. Celkem slušný obrat od člověka, který ve svém největším loňském hitu I Love It zpívá „I’m a sick fuck, I’d like a quick fuck“. Láska k Ježíšovi zřejmě dělá s člověk divy. I když, jak známe Kanyeho a jeho nestabilní povahu, je klidně možné, že příští rok se naopak dočkáme nového alba plného hebrejského rapu, ke kterému se Kanye uchýlí po své konverzi k judaismu. S tímhle pánem člověk nikdy neví.

Podle posledních zpráv by Jesus Is King neměla obsahovat ani jedno sprosté slovo a měla by být silně ovlivněna gospelem, byť prý v žádném případě nepůjde o tradiční gospelovou nahrávku. Má se hudebně podobat spíše předchozím Westovým deskám jako je Ye či Life of Pablo. Většina textu by tak měla odkazovat na téma spásy a Kanyeho osobní vztah s Ježíšem. Tak uvidíme čím nás Kanye tentokrát překvapí. Pokud se tedy zase nerozhodne své překvapení nepřekvapivě posunout.

A tady si přečtěte, proč je Donald Trump rapper.

Podobné články

Doporučujeme

Další články