Proruská politoložka Vladimíra Vítová lační po senátu. Migranty tu sice nechce, ale sama měla jednoho za manžela – G.cz
Vyhledávání

Proruská politoložka Vladimíra Vítová lační po senátu. Migranty tu sice nechce, ale sama měla jednoho za manžela

I dva roky po migrační krizi jsme v podstatě na každém rohu strašeni tím, že k nám dorazí zákeřní uprchlíci ve značkovém oblečení a s novými iPhony v ruce. Vyždímou z nás každou korunu, zatímco čeští sirotci se dočkají maximálně tak víček. Velká vlastenka a kandidátka do Senátu PČR na Praze 8 PhDr. Vladimíra Vítová, Ph. D. v boji s imigranty vytrvale pokračuje a bojuje o vystoupení z EU a NATO. V minulosti se však za jednoho migranta sama provdala.

Dirk Diggler
Dirk Diggler 27.9.2018, 12:04

Slovo proti (vlastnímu) slovu

Čím dál častěji se na české politické scéně setkáváme se zarytými odpůrci islámu, migrantů nebo EU, kteří však minulosti sympatizovali, spolupracovali nebo dokonce souložili s těmito ideemi. Jednou z této sorty lidí je i zájemkyně o post senátorky Vladimíra Vítová (kdysi Vladimíra Al Maliki), která včera vystoupila na TV Barrandov se svou vizí, ve které by chtěla bojovat za Česko bez migrantů. Zároveň by byla ráda, kdybychom odešli z EU a NATO. Téma znárodnění hospodářství jí není cizí, jenže tato paní, která se prezentuje jako předsedkyně spolku České mírové fórum a politického hnutí Aliance národních sil, ještě před několika lety mluvila úplně jinak.

Politoložka Vladimíra Vítová má pravděpodobně paměť jako ryba Dory, protože se svými protiimigračními postoji si naprosto protiřečí. Při svých výstupech asi zapomněla, že se dříve jmenovala Vladimíra AL Maliki a jejím manželem byl Ing. Tali Al Maliki, CSc., který pracoval jako profesor matematiky a přednášel na univerzitách v muslimských zemích, přesněji v Libyi, Sýrii nebo Alžírsku. Navíc se provdala do rodiny iráckého expremiéra Núri Málikiho. Během vlády Saddáma Husajna byl dnes již zesnulý manžel Vítové členem Komunistické strany Iráku a jako politický vězeň odsouzený Saddámovým režimem k trestu smrti emigroval do ČR.

Takže to máme zarytou protiimigrantskou kandidátku do senátu, která měla v minulosti íránského manžela, jenž přišel do ČR, aby si zachránil život. No není to skvělé? Je nejspíš i zbytečné připomínat ještě její proruské cítění, které jsme zaregistrovali před prezidentskými volbami, kdy v článku s názvem V této prezidentské volbě jde o existenci naší země, který napsala společně s Jaroslavem Tichým, popsala Zemanova hlavního oponenta Drahoše jako likvidátora Česka, který chce vyvolat válku s Ruskem a posléze sestavit vládu s Miroslavem Kalouskem. Apokalyptická vize, vskutku!

Ano, tomu se říká bizár. A pak věřte lidem s vysokoškolskými diplomy.

A zde si přečtete o přebytečních státních úřednících, kteří si nedokážou najít normální práci.

Podobné články

Doporučujeme

Další články