Příznivci hudby si ucpávají uši! Justin Bieber je živ a zdráv – G.cz
Vyhledávání

Příznivci hudby si ucpávají uši! Justin Bieber je živ a zdráv

Před tímto pánem se neschováte
Zdroj: usatoday.com

Zdroje blízké kanadskému popovému zpěvákovi se nechaly slyšet, že Justin Bieber je tragicky naživu.

Elsa K.
Elsa K. 14.1.2016, 15:50

Bieber v pondělí nezemřel v klidu domova, jak se šířilo po internetu, ale pokračuje v dýchání stejného vzduchu jako my všichni ostatní. "Můžu potvrdit, že Justin je stále s námi a pracuje na novém materiálu,“ pohrozil mluvčí jeho manažerského týmu prostřednictvím novinářů.

Fámu o úmrtí zpěváka odstartovala facebooková stránka „R.I.P. Justin Bieber“. Špatný vtipálek nebo cynický marketér na sociální síti napsal jen cosi v tom smyslu, že „Náš milovaný zpěvák Justin Bieber v pondělí 11. ledna zemřel“, což stačilo k tomu, aby stránka nasbírala bezmála milion laiků.

Bieberův zástupce v reakci na výše zmíněnou pseudoudálost navíc uvedl tu klíčovou informaci, že si Justin Bieber v klipu svlékne tričko a přítomné novináře ujistil, že před klipem nebude úniku, až jej na síti twitter bude sdílet miliarda pěvcových fanynek.

„Tohle už je moc! Další tragická novinka, která přišla navíc tak brzy po smrti Davida Bowieho a Lemmyho. To je skoro jako by Bůh nechtěl, aby hudba ještě někdy stála za to. Nejspíš nechá členy (kanadské) skupiny Nickelback naživu do stovky. Uvidíte...” rouhal se v diskusi pod posledními zprávami o Bieberovi hudební fanoušek Simon Williams.

A tady najdete důkazy o tom, že i koza zpívá lépe než Justin Bieber.

Podobné články

Doporučujeme

Další články