fb pixel Přiteplené pohádky: 10 animovaných postaviček, které jsou nejspíše homosexuálové – G.cz
Vyhledávání

Přiteplené pohádky: 10 animovaných postaviček, které jsou nejspíše homosexuálové

První řada z roku 1963 měla 13 desetiminutových epizod, pak následovaly další desítky až do osmdesátých let + DALŠÍCH 6 FOTEK + DALŠÍCH 7 FOTEK

Homosexualita je přirozená věc a lidi, které přitahuje stejné pohlaví, najdeme doslova na každém kroku. A co platí pro skutečný svět, platí i pro svět kreslený. I mezi animovanými postavičkami najdeme několik charakterů, které jsou jednoznačně čtyřprocentní. Kdo by z fleku mohl vyrazit do čela průvodu Prague Pride?

Jan Palička
Jan Palička 10.3.2019, 13:05

1. Bolek a Lolek

Dva mladí chlapci, vlastními jmény Boleslav a Karel, kteří musí v přísně katolickém Polsku předstírat, že jsou vlastně bratři, ač je jasné, že jejich vztah je mnohem bližší.

2. Tinky Winky

Jako by nestačilo, že jeden z Teletubbies je fialový, což není úplně obvyklá pánská barva, ale navíc nosí i červenou kabelku. Kdyby to náhodou někomu třeba nedošlo.

3. Šmoula Fešák

Šmoula, který má na čepici růžovou kytičku, neustále se kouká do zrcadla a stříká na sebe parfém a jako asi jediný je asi opravdu šťastný, že žije v téměř výhradně mužské společnosti a Šmoulinka ho nijak netankuje.

4. Děda Lebeda

Postarší námořník, který žije v jednom pokoji s dvěma malými kluky Jájou a Pájou. Přečtěte si tu větu ještě jednou a pokud vás to netrkne, tak si asi sedíte na vedení.

5. Waylon Smithers

Věrný patolízal miliardáře pana Burnse ze Simpsonových očividně ke svému zaměstnavateli cítí i jinou oddanost než tu profesionální. Jako jeden z mála gay charakterů alespoň po několika sezónách sebral odvahu a orientaci přiznal.

6. Motýl Emanuel

Prototyp dobře a výstředně oblékaného homosexuála, který dokáže být nejlepším přítelem Makové panenky a ani jednou nevyjet. Odměnou mu budiž to, že v posledním díle se objeví jeho dvojník, což je pro hmyzího egomaniaka ideální partie.

7. Spongebob

Zjevně zženštilý Spongebob opakovaně držel svého "nejlepšího kamaráda" hvězdici Patricka za ruku při společném sledování televize a v jednom díle dokonce společně vychovávali škebli. Jestli tohle není jasné, tak už nic.

8. Džin

Po tisíciletém uvěznění v lampě je jasné, že si obří modrý fousáč našel ve snědém Alladinovi více než jen kamaráda. Z neustálého převlíkání se do ženských šatů je patrné, že je ke všemu i transvestita.

9. Pat a Mat

Staří mládenci, kteří spolu sdílí byt a očividně jsou ve vztahu oba dva maminkou, protože ryze pánské věci, jako schopnost něco opravit, je jim zcela cizí.

10. Rainbow Dash

Žebříček gayů završuje i jedna lesbička. Tou je kobyla Rainbow Dash z holčičího seriálu My Little Pony, která na ostatní klisny doráží víc, než by bylo zdrávo. To vše je podtrženo jejím spíše chlapeckým chováním a duhová hříva je jen takovou třešničkou na dortu.

A zde je geniální galerie skvělých citátů od amerického spisovatele Charlese Bukowskiho.

Podobné články

Doporučujeme

Další články